header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

do letadla bez obav

S klidem do oblak Alexandra Taranzová

Profilový obrázek
Ukazuji cestujícím, jak se připravit na cestu letadlem tak, aby zmírnili stres před odletem a mohli si v klidu užít svůj pobyt v oblacích. Jako letuška jsem strávila na palubách letadel téměř 20 let a miluji tento svět, který voní dálkami a exotikou. Další zkušenosti jsem nasbírala při práci…
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Zobrazit profil

Seber odvahu Lenka Bělohradská

Profilový obrázek
Jsem Lenka a mou vášní je cestování. Pomáhám ostatním ženám sebrat odvahu, překonat strach a vydat se na cesty s jejich dětmi nebo jen samy se sebou. Dnes se bez jakýchkoli obav a pochyb seberu a vycestuju sama nebo sama se synem. Zarezervuju ubytování, vezmu auto a jedu třeba na Šumavu, nebo…
Kategorie: Cestování, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Zobrazit profil
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže