header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S klidem do oblak Alexandra Taranzová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování
Absolvované kurzy
Ukazuji cestujícím, jak se připravit na cestu letadlem tak, aby zmírnili stres před odletem a mohli si v klidu užít svůj pobyt v oblacích. Jako letuška jsem strávila na palubách letadel téměř 20 let a miluji tento svět, který voní dálkami a exotikou. Další zkušenosti jsem nasbírala při práci ve výcvikovém středisku pro mezinárodní posádky letadel. Denně jsem nahlížela pod pokličku „jak se vaří výcvik“ pro piloty a letušky, z čeho se skládá, jaké jsou požadavky na výcvik. Vyměnila jsem péči o cestující za péči o piloty a letušky ve výcviku. Nejčerstvější zážitky mám z letištního provozu při odbavování letů pro zahraniční společnosti a vím, co cestující řeší. A proto bych ráda sdílela svoje zkušenosti a navedla vás praktickými radami k tomu, aby vaše cestování letadlem bylo v pohodě, bez zbytečných stresů. Abyste let neprotrpěli, ale abyste věděli předem, co vás čeká a co vás může potkat. Aby let byl pro vás příjemným zážitkem a krásným začátkem vaší cesty. Ráda bych vám otevřela svět, kde se budete těšit na vaši cestu letadlem. Na váš LET. V blízké budoucnosti se chci více zaměřit na strach z létání a využít znalosti z výcviku EFT pro terapeuty – metody, která dokáže účinně pracovat se strachy a fobiemi. Pro všechny, kteří se chystají na cestu letadlem, i pro ty, kterým strach z létání brání v rozletu.

9 kroků k pohodovému letu

Chcete  zažívat při vašich cestách letadlem více klidu a pohody? Ušetřit si zbytečné nervy, zejména v náročné sezóně?  eBook vám ukáže, jak se připravit na cestu od plánování až po moment, kdy se  pohodlně usadíte v sedačce na palubě letadla. Dozvíte se:  - kde si vyhledat platné informace o proticovidových opatřeních, takže nebudete těsně před odletem nemile překvapeni, že vám chybí zásadní dokumenty, bez kterých vás nepustí na palubu, - kdy se dostavit na odbavení, - kde zaparkovat, - seznam potřebných věcí k vašemu letu, - jak probíhá bezpečnostní kontrola, - kde relaxovat a že salonky nejsou vymoženost jen pro business cestující s drahými letenkami, - jaké apky využít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tahák pro hladké odbavení

Jednoduchý pomocník se základními informacemi pro hladké odbavení. Obsahuje seznam, který si můžete vytisknout. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže