header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Seber odvahu Lenka Bělohradská

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem Lenka a mou vášní je cestování. Pomáhám ostatním ženám sebrat odvahu, překonat strach a vydat se na cesty s jejich dětmi nebo jen samy se sebou. Dnes se bez jakýchkoli obav a pochyb seberu a vycestuju sama nebo sama se synem. Zarezervuju ubytování, vezmu auto a jedu třeba na Šumavu, nebo koupím letenky a letíme si. Nepřemýšlím už nad tím, co tomu kdo řekne, jestli to zvládnu, co mě tam nemilého čeká… Taky už mě netrápí obavy, co by se mohlo stát, co bude se synem. Stres, strach a obavy z cestování sama s dítětem jsou pryč. Ale cesta až sem byla trnitá, plná obav a strachů. Když jsem poprvé v 18 odlítala sama na třítýdenní jazykový kurz na Maltu, svíral se mi žaludek, denně jsem volala domů, brečela a skoro nejedla. Přijela jsem pak domů vychrtlá na kost. Před prvními cestami se synem Vojtou jsem taky čelila mnoha strachům, a ty přicházely i z okolí. Co když se ti něco stane? Co s ním bude? Jak to zvládneš? Jsi si jistá? No to teda nebude moc dovolená! A moje otázky byly: Máme letět bez cestovky, nebo raději s ní, abych měla podporu od delegátů? Zvládnu to tam s ním sama? Jak ho zabavím v letadle? Budu mít i trochu času pro sebe? Trpím totiž úzkostmi a lehkými depresemi, a proto je i pro mě samotnou dovolená důležitou součástí terapie. A tak myšlenky, jestli i tak přijde u moře úleva, pocit štěstí a klidu, byly na denním pořádku. I když to zdánlivě s cestováním nesouvisí, tak se sebráním odvahy hodně. Jsem totiž stále na cestě naučit se zvládat stres, pracovat s emocemi, nemít na sebe vysoké nároky a nezahlcovat se prací. A protože jsem to dokázala já, holka s úzkostmi a špatným zvládáním stresu, zvládnete to i vy! A já vám chci na té vaší cestě k cestování s dětmi pomoct sebrat odvahu!

10 tipů, jak zabavit děti v letadle

Máte obavy z cestování s dětmi a letadlo je tím největším strašákem? V eBooku se dočtete mnoho tipů, jak zabavit děti na palubě letadla. Zároveň vás na konci čeká pár aktivit pro děti, které si vytisknete a vezmete s sebou do letadla. Připravíte se tak na cestu letadlem a budete mít v ruce různé druhy zábavy pro krátký i dlouhý let.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Letecká dovolená s dětmi

Po přečtení eBooku si v klidu a správně sbalíte, přichystáte všechny potřebné dokumenty, případně objednáte auto, taxi nebo dokážete vyhledat veškeré informace o cílové destinaci. Dozvíte se, jak neplatit za výběr z bankomatů v cizině přemrštěné částky, kde se na letišti levně najíst, nebo jak tam zabavit děti při čekání na let. Díky fotonávodům zvládnete celou cestu letištěm od odbavení, přes bezpečnostní kontrolu až po nástup do letadla. Budete vědět, jaké situace vás můžou potkat v letadle nebo jak zabavit děti při letu + získáte 20stránkový bonus v podobě aktivit pro děti k vytištění :). Součástí jsou také tipy na užitečné aplikace, rady, co si můžete o místě vaší dovolené vyhledat předem a také checklisty, abyste nezapomněli nic sbalit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Za těch pár měsíců strávených v kurzu Podnikání z pláže - plážová základka jsem se neskutečně posunula. Kurzu jsem se věnovala opravdu každý den, jela jsem krok za krokem a naučila se spoustu nových věcí. Zároveň jsem poznala fajn spoluplážovníky, s některými jsme pořád v kontaktu i vzájemně spolupracujeme.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže