header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

výběr povolání

KAM po devítce Pavla Lopatková

Profilový obrázek
Provázím nejen deváťáky, ale i jejich rodiče, obdobím deváté třídy. Tedy celým procesem rozhodování o budoucím profesním směřování, výběrem střední školy a dalšími kroky, které je v průběhu devítky potřeba zvládnout. Sama jsem si tímto obdobím prošla se svými dětmi v letech 2017 a 2019 a…
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Zobrazit profil

Tvor svoju cestu Aneta Sekáčová

Profilový obrázek
Rada motivujem a podporujem študentov. Sprevádzam ich k hlbšiemu spoznaniu seba, svojich schopností, silných stránok. Pomáham im správne sa rozhodnúť, ktorým smerom sa majú uberať po strednej škole.
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Zobrazit profil
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže