header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

KAM po devítce Pavla Lopatková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Provázím nejen deváťáky, ale i jejich rodiče, obdobím deváté třídy. Tedy celým procesem rozhodování o budoucím profesním směřování, výběrem střední školy a dalšími kroky, které je v průběhu devítky potřeba zvládnout. Sama jsem si tímto obdobím prošla se svými dětmi v letech 2017 a 2019 a zjistila, že systém poradenství a informací je v této oblasti dost nejednotný a často nedokonalý. To mne dost překvapilo i zaskočilo, asi i proto, že jsem tou dobou studovala kariérové poradenství na VŠ. A tak jsem tuto svoji zkušenost i vzdělání propojila a v roce 2020 vytvořila projekt nazvaný KAM po devítce. Jsem přesvědčená, že období rozhodování KAM po devítce je obdobím velmi důležitým. A že informace, které rozhodování mohou usnadnit, by se měly dostat k co největšímu počtu těch, kterým mohou pomoci.

Průvodce devítkou 2021-2022

Brožura určená deváťákům i jejich rodičům. Provede vás devítkou a vším, co vás v jejím proběhu čeká - od výběru oboru a střední školy přes podání přihlášek i přípravu na přijímačky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Rozhoduji se, co chci v životě dělat

Příručka určená deváťákům ( a osmákům) kteří zatím nevědí, co by v budoucnu chtěli dělat. V devíti tématických kapitolách zjistí kde a jak nejlépe s přemýšlením o budoucnosti začít a co vše vzít v úvahu. Získají systematický návod s jednotlivými kroky, které je vhodné při výběru budoucího povolání a profesního směřování udělat. To vše pomocí jasných otázek a úkolů. Dozví se, kde všude mohou hledat inspiraci i pomoc při svém rozhodování. Příručka také obsahuje velké množství odkazů na užitečné weby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi dal jasnou a přesnou osnovu a návody na to, jak krok za krokem vybudovat online podnikání. Jako velký benefit skvěle a podrobně zpracovného kurzu (od Stáni) vidím velkou podporu FB skupiny letošního ročníku, kde člověk získá spoustu podpory a inspirace. Jinak kurz je opravdu velmi podrobně zpracován, technikálie podle něj zvládne podle mne opravdu skoro každý a bylo mi velmi příjemné Stánino vedení, její energie, kterou předává ve videích i e-mailech a její systém motivační podpory i poté, co oficiálních 8 týdnů kurzu skončilo. Za to velký dík!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže