header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Fit máma Lucie Lucie Pažinová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem máma 4 dětí a již více jak 14 let se věnuji trenérství a výživovému poradenství. Pomáhám ženám, hlavně maminkám po porodu, vrátit se do kondice ke své vysněné postavě, a zároveň si vytvořit systém, kde zvládnou děti, práci i zdravý životní styl.

Mé oblíbené sladké snídaně a svačiny :)

Milujete sladké jídlo a zároveň se chcete stravovat zdravě a vyváženě? Chcete zhubnout, ale občas si chcete dát něco sladkého? Ráda se s vámi podělím o mé oblíbené recepty 🙂
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak být Fit máma

Tvůj průvodce KROK ZA KROKEM jak jíst zdravě, zhubnout a cítit se dobře ve vlastním těle i s minimem času na vaření. E-book nejen pro mámy, které se chtějí cítit fit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Plážová základka mi neskutečně pomohl přiblížit se mému snu. Za pár týdnů jsem se dozvěděla vše, co jsem potřebovala, a také spoustu dalšího. Tento kurz byl pro mě nejlepší volba a já za něj nepřestanu být vděčná. Naučila jsem se tolik nových věcí, že z toho mohu čerpat opravdu dlouho.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže