header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Značka pro život Pavla Kotyzová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jak komunikujeme s lidmi, prezentujeme se, jak vypadáme a chováme se, jak přistupujeme k práci, to vytváří naši značku. Každý z nás jde životem se svojí osobní značkou. Je jejím jediným tvůrcem. U volnonožců a podnikatelů s malými firmami nelze osobní a firemní značku oddělit. Řadu let podporuji lidi z firem, podnikající ženy i studenty, aby prosadili ve společnosti nebo na trhu sebe, svoje myšlenky, svoje produkty. Nacházejí způsob, co dělat, jak mluvit, vypadat a jednat ve prospěch vlastní značky. Aby mohli řídit svůj život směrem k naplnění vize, a ne jenom reagovat na vnější dění. Opírám se o třicetileté praktické zkušenosti s rozvojem osobnosti, s vytvářením důvěryhodné značky firem i jednotlivců. Ve svém osobním životě jsem vždy hledala nové cesty, učila se. Zažila jsem řadu vrcholů i pádů. A díky tomu je můj život jedinečný. Stejně jako ten váš. Všechno, co jsem se naučila, co bylo pro mne na mé cestě užitečné, co mi pomáhalo kultivovat moji značku, překonávat nesnáze a postupovat k cíli, předávám těm, kteří o to stojí, prostřednictvím konzultací, workshopů a nyní i online cestou. Věřím, že se vám mnohé z toho bude hodit. Protože i vy jste značka.

Tabulka Komunikační styly

Přehled znaků, vlastností a potřeb jednotlivých komunikačních typů lidí. Využívání metody Mluvte jejich jazykem a dovednosti rozpoznávat tyto typy a správně reagovat v kontaktu s nimi umožňuje zbavit se potížím a nedorozumění v rozhovorech.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Harmonizace aktivit našeho života

Jak si zajistíme pohodu, klid a zdraví, vyrovnaný a spokojený život? Sladěním aktivit obsažených v těchto kategoriích: tělo, emoce, společnost, spiritualita, já, prostor, finance, práce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Stop problémům v komunikaci

Online trénink, ve kterém získáte: Ve videích a textech znalosti, jak komunikace funguje, na čem je závislá. Čeho je třeba se vyvarovat, na co klást důraz. Jak sobě i druhým lidem lépe porozumět. Pomocí metody MLUVTE JEJICH JAZYKEM pochopíte, proč je třeba stejnou věc sdělovat různým lidem různým způsobem. Naučíte se, jak to dělat, jak jednotlivé typy poznáte a čím se odlišují, na co si dát během rozhovoru pozor. Podpoříte svoje dovednosti pomocí pracovních listů s akčními kroky, se cvičeními a návody, jak trénovat. Zvládnete znalosti změnit v dovednosti. Každý z nás má jiný způsob komunikace a odlišný přístup k ní. Má jiné tempo řeči, používá pro sebe typické výrazy. Mluví s jinou mírou gestikulace a dalších neverbálních projevů. A od druhých očekává to, co pro něho je obvyklé. Naučte se v rozhovoru přizpůsobit jazyku komunikačního partnera. Tím se stáváte pro něho příjemným a sympatickým společníkem. Bude vám naslouchat pozorněji. Mluvte s různými typy lidí tak, aby vám chtěli naslouchat. Naučte se pomocí metody MLUVTE JEJICH JAZYKEM svoje sdělení říkat způsobem, kterému ten, koho máte před sebou, porozumí. 
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Jsem zkušená lektorka a konzultantka. Ale když jsem se potkala s Podnikáním z pláže, byla jsem nepolíbená online světem. Prostřednictvím jednoduchých a srozumitelných návodů jsem postupovala lekci za lekcí, krok za krokem, a prodírala se technikáliemi. Dnes mi přináší radost komunikovat s lidmi ve skupině na Facebooku, psát články na blogu, natáčet živá videa, vytvářet reklamy. Napsala jsem i dva e-booky, které si stáhla řada lidí. A jeden z nich jsem využila jako podklad pro svůj první online kurz. A ani tady se nezastavím, i když už jsem překročila sedmdesátku. Základka a střední Podnikání z pláže mi otevřely zcela nový, zajímavý svět. A já se v něm cítím jako ryba ve vodě. Mnohá facebooková přátelství se přetvořila v plnohodnotné osobní vztahy. Jsem vděčná. Díky, Stáňo, Jirko, plážovníci.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže