header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Změna k lepšímu Monika Váňová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Monika Váňová. Mým posláním je ukazovat lidem cestu ke změně, po které touží. Když mi došlo, že ve svém životě dělám věci stejně a přitom očekávám jiný výsledek, bylo to úsměvné a šílené zároveň. Rozhodla jsem se, že najdu způsob, jak to změnit. Do cesty mi začali přicházet lidé, knihy, informace, lektoři. Moje obzory se rozšířily a já mohla přehodnotit své, do té doby, zaryté názory. Vše souvisí se vším, a tak jsem se postupně přes bylinky dostala až k psychosomatice. Objevila jsem sílu emocí. Pochopila jsem jejich roli a také jak jsou v mém životě důležité. Naučila jsem se způsob, jak změnit své podmíněné reflexy. Jinými slovy způsob, jak změnit svůj postoj, názor a chování. Stala jsem se expertem na byliny a práci s technikami NLP a EFT, které pracují s vyrovnáním energie v těle a umožňují tak opětovný návrat do rovnováhy. Na cestě záchrany sama sebe jsem našla možnost, jak vyřešit „zdánlivě neřešitelné“ problémy.

První pomoc při stresu v 7 bodech

Tento eBook vám ukáže, jak přehodit výhybku a skončit se vším, co vám nevyhovuje. Najdete v něm konkrétní rady včetně doporučení na techniky, které fungují a jsou osobně ověřené. Dostanete tipy, se kterými je dobré nejen začít, ale také se k nim opakovaně vracet.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Návod EFT pro domácí použití Proklepni se

Návod je určen zejména pro ty, kdo mají s EFT již nějaké zkušenosti. Dále pro každého, kdo má odvahu vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a něco pro změnu k lepšímu aktivně udělat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Terapie online nebo osobní sezení

Pomůžu vám odstranit emoční překážky a bloky bránící vaší spokojenosti ve vašem soukromém či profesním životě, protože vím jak na to. Nepříjemné pocity jako strach, obava, úzkost, nejistota, fóbie či psychosomatické obtíže rozpustíte jako mávnutím kouzelného proutku. Změnu děláte vy sami. Já vás jen vedu. Mým kouzelným nástrojem jsou techniky NLP, EFT, koučinku, nepřímé hypnózy a mnohé další.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Bylinná terapie

V rámci bylinné terapie jsou nalezena místa nerovnováhy v těle a navrženy byliny, které tuto nerovnováhu vyrovnají. Byliny obdržíte ve směsi, kterou užíváte formou bylinného čaje. Doporučená směs je vždy individuální, liší se jak kombinací, tak i poměrem jednotlivých podílů bylin ve směsi. Tato synergická směs je směsí na míru, odpovídá problému v daném čase a působí lépe než jeden druh bylin.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Mám za sebou základku (2019), tempo jsem nezvládala. I přesto jsem pokračovala na střední (2020). Prostě jsem nějak intuitivně tušila, že musím. Letos jsem se k základce vrátila, dodělala produkt zdarma a následně i placený produkt. Jako by něco ve mně potřebovalo dozrát. Něco se odbrzdilo. Raduji se, vím, že moje práce dokáže přinést úlevu řadě lidí, a teď mám možnost to udělat s daleko větším záběrem. Což je moje motivace k vykročení z komfortní zóny. Najednou mi to dává smysl, začínám psát, točím audia a chystám se na videa. Vysokou mám v plánu. Podnikání z pláže mě obrovsky posunulo. Děkuji. Monika Váňová
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže