header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Změň své myšlenky a změníš svůj život Lenka Bartková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Inspiruji ženy k poznání sebe samých. Učím je naslouchat vnitřnímu hlasu. Je mi padesát let a za svůj život jsem už pomohla více než třem tisícům ženám, dívat se na život s nadhledem a radostí. Posláním všech mých terapií, setkání, on-line kurzů či konzultací, je: – Pomoci ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky. – Umožnit jim pochopit, jak mít krásné a smysluplné vztahy. – Naučit je pracovat se svou vlastní pozorností, a díky tomu pochopit svou minulost a nebát se budoucnosti. – Dodat jim odvahu k tomu, začít vytvářet nový svět. Svůj svět, podle svých vlastních pravidel.

5 způsobů, jak si poradit s neoprávněnou kritikou

Naučte se bránit! Stáhněte si eBook ZDARMA a poraďte si s kritikou, která vás zraňuje. Nenechte si zkazit náladu. Zastavte příval agrese a změňte emoce protivníka. Zabraňte tomu, aby vás ovládly emoce, když vás začne někdo kritizovat. Nenechte si komunikací ubližovat. Naučte se fungující pravidla krizové komunikace. V tomto eBooku se dozvíte na názorných příkladech, jak si poradit v nepříjemných situacích. Příběhy jednotlivých lidí v eBooku vycházejí z reálného vyprávění mých klientů. Nechte se inspirovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Léčivá meditace královny

Napoj se na své tělo a najdi zdroj své síly. Léčivou meditaci královny jsem vytvořila původně pro svou dceru. Chtěla jsem jí připomenout, že může všechno, co chce. A přesně to ti meditace dovolí prožít. Aktivuje tvou vlastní léčivou energii. Dovolí ti přijmout, že jsi královnou. Propojíš se se svým tělem a budeš vnímat jeho sílu. Ucítíš příval energie a chuť zase dělat všechno, co tě baví.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Sebepoznáním k sebelásce

Intenzivní on-line program pro ženy, které chtějí nalézt odpovědi na otázku: „Co mi brání, mít se ráda?“  7 týdnů k umění – naslouchat vnitřnímu hlasu Každý týden jeden klíč k tvému srdci. Klíče jsou koncipovány tak, abys každý týden objevila nějaké nové poznání o sobě samé.  Pootevřením dveří do svého nevědomí, budeš mít možnost vidět, co tě blokuje v tom, mít se ráda. Součástí kurzu je on-line poradna a pravidelné on-line setkání členek kurzu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Deset překážek sebevědomí

Transformační on-line program pro ženy. Osvoboď se od všech obav, které ti brání žít svůj vlastní život. Díky zkušenostem z programu si dovolíš vykašlat se na to, co ve svém životě nechceš, neřešit, co si o tobě okolí myslí, bez výčitek svědomí říct komukoliv NE. Přijmeš, že nemusíš být dokonalá, protože stačí, že jsi jedinečná. Tento program nezmění tvůj život, ale ukáže ti způsob, jak to můžeš udělat sama. Najdeš své ztracené sebevědomí. Získáš vlastní zkušenost, že můžeš dělat, co chceš, říct, co chceš, a tvé okolí to jednoduše přijme. Program trvá 12 týdnů a jeho součástí je on-line poradna a pravidelné setkávání členek kurzu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak k sobě přitáhnout partnera?

E-book pro ženy, které chtějí do svého života přitáhnout toho pravého. S webinářem - Jak se správně rozhodnout?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství cesty k hojnosti

3 týdny za změnou myšlení. Tajemství cesty k hojnosti je nový transformační program, založený na metodách pracujících s vědomými i nevědomými programy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Nastav si své hranice

Desetidenní on-line program pro ženy. Jak pracovat s osobními hranicemi, aby sloužily nám a ne my jim?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže, plážová střední a nakonec i vysoká mi umožnily rozvinout mé podnikání do podoby, která mi umožnila žít život podle svých představ. Díky těmto kurzům a podpoře ze strany Stáni i Jirky jsem se odvážila vykročit do neznáma. Jak říká Stáňa – „opustit staré pro nové.“ I když to za chvíli budou tři roky, co jsem poprvé vstoupila na „palubu“, stále se ke kurzům vracím a vždy naleznu to, co zrovna pro své podnikání potřebuji. Způsob, jakým jsou kurzy uchopeny, je jedinečný, návodný a srozumitelný.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže