header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Životerapie Tereza Těšínská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Učím ženy přijmout svou vlastní podstatu – svou sílu, svou lásku i svou sexualitu. S láskou vedu projekt Životerapie a provázím další ženy, aby našly sebejistotu, opustily pocit viny a našly vše, co potřebují – v sobě. Cestou duchovního růstu kráčím už téměř 20 let. V dětství jsem zažila domácí násilí, nevlastní otec neměl úctu k ženám a já se dlouhou část života snažila být spíše mužem, převládala u mě mužská energie a byla jsem na to pyšná. Taky jsem zkusila snad všechny druhy drog. Utíkala jsem z deprese k závislosti, zažila velkou samotu. A pak se mi narodil syn... Navrátil mě k sobě. Teď si všech svých zkušeností nesmírně vážím. Vím, že nic není „až moc“, neexistuje situace, ze které by nebylo cesty ven. Neexistuje člověk, který by nebyl hoden světla a lásky. Ta cesta byla postupná, ale vždy jsem v pravý čas našla způsoby a lidi, kteří mi pomohli dál. A já dnes vím, že jsem to prožila, abych dokázala chápat souvislosti, vnímat mysl, tělo i duši a pomáhat lidem. Abych se naučila nikoho a nic neodsuzovat, uměla milovat bez podmínek a být vděčná. Tuto lásku a vděčnost, toto sebepřijetí s radostí předávám dál.

Meditace Odpuštění Sobě

„Jestli chceš změnit svět, začni u sebe.“ Nevím, kdo to řekl, ale je to veliká a krásná pravda. A já k tomu přidávám: „Jestli chceš poznat svět, začni u sebe.“ V našem nitru se skrývá celý vesmír. Někdy se ale máme strach „do sebe“ podívat, a proto jsem vytvořila tuto meditaci. Není to žádné zpytování svědomí nebo hledání viníka. Vůbec ne! Je to láskyplná cesta k přijetí se přesně taková, jaká jsem, cesta ke světlu. Když přijmu sebe, můžu začít objevovat. Objevovat, kdo vlastně jsem, co opravdu chci, co cítím. Objevovat svou jedinečnost a božskou podstatu, svou krásu. Jestli Tě tahle slova rozvibrovala, i když jenom trošičku, pojď do toho, meditace Odpuštění sobě je tu právě pro Tebe...
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Probuď se do radosti

Vyzkoušej propojení duchovního růstu se zábavnými hereckými technikami. :) Rozzař sebe i svůj život a poznávej samu sebe! Nepotřebuješ k tomu žádný extra čas. Funguje to všude – na procházce, v MHD nebo při mytí nádobí. Opravdu! Tak se probuď do radosti a objev 13 zábavných možností, jak žít radost a štěstí každý den.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přijetí posvátné sexuality

Také vnímáš sex spíš jako povinnost než jako posvátné propojení na nejvyšší úrovni? Chceš se naučit, jak přeměnit svou sexuální energii na božskou? Cítit život, pulzující celou tvojí bytostí? A víš, že stačí, abys na tom pracovala úplně sama? V tomto 7denním kurzu se naučíš důvěřovat svým pocitům a komunikovat se svým tělem. Poznáš svou vnitřní sexuální sílu, která je posvátná a léčivá. Objevíš své ženské kouzlo, svou krásu, křehkost, ladnost a zároveň nezlomnou sílu. Poznáš, jaké to je, cítit se skvěle ve svém těle. Po kurzu se budeš cítit klidná a smířená, propojená se svou přirozeností, která v tobě právě teď čeká na tvé přijetí. Na obličeji se rozhostí úsměv, v těle pocítíš lásku a tvá přítomnost se stane léčivou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Regenerační meditace Hluboký les

Toužíš po klidu, bezpečí, lásce a hojnosti? Chceš každou chvilku pro sebe využít na maximum? Tato meditace z hlubokého lesa ti to umožní: Znovu najdeš vnitřní sílu a chuť do života! Je vytvořená, aby ses cítila mladší, zdravější a krásnější. A aby sis konečně začala plnit své sny a touhy. Les je zdrojem léčivé energie, tak se se mnou na ni nalaď: Užij si ten veliký klid, napojení a hojení... Prožij blaženost bytí a hlubokou moudrost, která je pro tebe vždy přítomna.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

3 květy odpuštění

Přeješ si mít krásný vztah se svou maminkou? Chceš vědět, jak to udělat, aby tě neštvaly její neustálé rady? Toužíš umět stát si za svým, bez výčitek říkat ne a místo nedůvěry získat respekt? Mám pro tebe láskyplné řešení: Během pár týdnů se můj vztah s maminkou otočil o 180°. Neustálé hádky, pocity viny a marná touha po uznání se proměnila v respekt, přijetí a vzájemnou podporu. Dokázala jsem to sama, maminka se nemusela posunout ani o píď. A ty to dokážeš taky. Jsem nesmírně vděčná, že ti můžu předat funkční, citlivý a láskyplný „systém“, díky kterému dokážeš být respektovanou a milovanou - mámou, - dcerou - i partnerkou.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Zamiluj se do života – roční kurz

S mým úžasným mužem, koučem Alexem Byčkem, jsme vytvořili jedinečný transformační kurz, kde každý týden najdeš novou inspiraci a praktický postup, každý měsíc jedinečné téma a ve skupině podobně naladěných lidí získáš podporu, aby další rok mohl být tím dosud nejlepším. Spolu se zaměříme na práci s emocemi, harmonizaci těla i duše a plné projevení tvého ženství. Naladíš se na svou jedinečnou Cestu, kterou budeš vědomě tvořit. Zamiluj se do života je bezpečným prostorem, kde během roku proměníš svůj život k nepoznání. Je to TVÁ CESTA LÁSKY, tvá cesta „k úsměvu Buddhy“, a máš ji na dlani.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže nastartoval novou etapu mého života. Díky Stáninu vedení jsem se odvážila „jít s kůží na trh“ a začala se naplno věnovat svému poslání. Po prvotním nadšení se sice objevovaly i strachy a záseky, ale díky podpoře Stáni, Jirky a spolužáků jsem si vždycky vzpomněla na svoji touhu a šla dál. A jdu. Je to cesta někdy trnitá, ale krásná – moje, svobodná. Je to ta nejlepší škola mého života. A hlavně! Pomohla mi vnést světlo do života mnoha žen a to mě naplňuje velikou Vděčností. Děkuju!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže