header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Životem s bylinou Petra Švancarová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem nejmladší babka bylinkářka 🌱 Záleží mi na tom, abychom se dostali od léčení k opravdovému uzdravení. Míchám Bachovy esence na míru a jsem průvodkyně na cestě zelených potravin - mladý ječmen a chlorella 💚 Pokud můžu být nápomocna nebo máš návrh ke spolupráci, napiš mi na email petra@zivotemsbylinou.cz 👩‍💻

Zelené potraviny jako lék

Potřebuješ pomoci s výběrem nebo dávkováním zelených potravin (chlorella, ječmen) na konkrétní diagnózu? Ozvi se mi na email petra@zivotemsbylinou.cz, ráda Ti pomůžu.
Typ produktu: jiný

Seznam produktů ke stažení zdarma

JAK mít hodně energie nebo JAK si posílit přírodně imunitu? To se dozvíš v mých PDFkách ke stažení zdarma. :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Seznam toho, co Ti mohu nabídnout :)

Zde najdeš seznam produktů a služeb, které poskytuji. :) Můžu Ti namíchat třeba Bachovky na míru nebo se můžeš přidat do kurzu Léčivé elixíry pro silnou imunitu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže započalo moji cestu za vysněným životem, cestu online podnikání a převzetí zodpovědnosti za svůj život.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže