header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Petra Švancarová | Cesta do vědomí Petra Švancarová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Milé ženy, je mi potěšením vás pozvat k láskyplné péči v těchto dvou formách: 🟣 Rituál potěšení smyslů | Požitková masáž pro ženy „Jsi jako loďka plující oceánem smyslů k ostrovu vědomí“ 🌀 Překvapivě hluboký prožitek skrze láskyplný dotek. Okouzlí vás příjemné vůně esencí, hlazení hebkými předměty, ošetření horkými ručníky, bohatá chuť rituálního kakaa nebo božské střídání dynamiky doteků, které vás rozhodně nebudou nudit. Setkání s masáží je vhodné pro všechny ženy, které si nejen chtějí božsky odpočinout a zažít luxusní péči druhé ženy, ale třeba i touží změnit svůj životní směr, nadechnout se nových vizí, uzavřít a integrovat již dočtenou kapitolu. Dárkem pro vás je moje plná pozornost a slastné rozmazlování od začátku do konce, až se budete tetelit blahem.. :) Setkání se odvíjí od vašich přání, a kromě rozhovoru na začátku do něj lze zakomponovat jemné ošetření jizev, působení Reiki nebo ho uzpůsobit těhotenství (po ukončeném prvním trimestru) 🤰. Úsměv na tváři zažijete už při vstupu do luxusních prostor masérny, která se nachází v samém centru Prahy (Anděl). 🔴 Od šátků k počátku | Hluboce vyživující péče v tradičních mexických šátkách rebozo „Láskyplná prodloužená náruč na vlnách věčnosti“ 🌀 Každý z nás si pamatuje, jaké to je kolébat se v maminčině náruči. Konejšivé rytmické houpání, které přináší hluboké bezpečí, uvolnění a důvěru. Jaké je to plout na vlnách věčnosti? ☯️ V tu chvíli zmizí všechno ostatní, nezbyde nic jiného než přítomnost. Dotkněte se klidu uvnitř sebe, nalaďte se na svůj dech života a získejte zpátky pocit, že vše je mnohem jednodušší, než se zdálo na povrchu mysli. Totéž se děje i při mých setkání s masáží, zde ale bez důrazu na doteky, v oblečení a velmi jemnou (a přesto hlubokou) formou. Péče v rebozo šátkách tradičně provází mexické ženy po celý jejich život - od první menstruace až za poslední vydechnutí. Setkání se i zde odvíjí od vašich přání, a kromě rozhovoru na začátku do něj lze zakomponovat působení Reiki, zavinutí do šátků nebo ho uzpůsobit těhotenství (po ukončeném prvním trimestru) 🤰. Společně se setkáme v nádherném Centru přírodní medicíny Terrapeutix, které se také nachází v širším centru Prahy (Braník). Pro práci se záměrem doporučuji zvolit 3 hodiny, kde máte dostatečný prostor otevřít se prožitku věčnosti. :) Pokud chcete ochutnat či pravidelně chodit na „udržovačky“, můžu nabídnout i kratší časy a věrnostní výhody. Na obě setkání se za mnou objednejte přes můj Facebook profil. Těším se na vás 💜

Krevní test a doporučení kvalitních doplňků stravy od Zinzina

Mohu ti nabídnout speciální krevní test na mastné kyseliny (ze suché kapky krve), na základě kterého velmi přesně nastavíme užívání doplňků stravy, které opravdu potřebuješ. Sejdeme se spolu na kafe v Praze nebo v Berouně, udělám ti bezbolestný krevní test z prstu a řeknu ti víc o produktech Zinzino, které ráda doporučuji dále už od začátku roku 2021. Na základě vyhodnocení testu z laboratoře se pak rozhodneš, jestli chceš případné chybějící doplňky užívat. Záloha za krevní test je 1500,-, pokud poté objednáš balíček s omega-3 oleji a testem, jen mi ho zase vrátíš zpět.
Typ produktu: jiný

Poradenství k produktům Bewit

Láká tě aromaterapie a ráda bys objednávala opravdu kvalitní esence od české firmy? Bewit je moje láska už spoustu let, s jejich esenciálními olejíčky pracuji při masážích i rebozu. Ráda ti doporučím ty pravé pro tebe a přidám tě do mé Bewit akademie aromaterapie, kde se dozvíš více o tom, jak esence využít v osobní i terapeutické praxi. Přihlas se "pode mě" přes odkaz, který tě neváže žádnými omezujícími podmínkami, ale otevírá ti skvělé možnosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

🔴 Od šátků k počátku | Hluboce vyživující péče v tradičních mexických šátkách rebozo

„Láskyplná prodloužená náruč na vlnách věčnosti“ 🌀 Každý z nás si pamatuje, jaké to je kolébat se v maminčině náruči. Konejšivé rytmické houpání, které přináší hluboké bezpečí, uvolnění a důvěru. Jaké je to plout na vlnách věčnosti? ☯️ V tu chvíli zmizí všechno ostatní, nezbyde nic jiného než přítomnost. Dotkněte se klidu uvnitř sebe, nalaďte se na svůj dech života a získejte zpátky pocit, že vše je mnohem jednodušší, než se zdálo na povrchu mysli. Totéž se děje i při mých setkání s masáží, zde ale bez důrazu na doteky, v oblečení a velmi jemnou (a přesto hlubokou) formou. Péče v rebozo šátkách tradičně provází mexické ženy po celý jejich život - od první menstruace až za poslední vydechnutí. Setkání se i zde odvíjí od vašich přání, a kromě rozhovoru na začátku do něj lze zakomponovat působení Reiki, zavinutí do šátků nebo ho uzpůsobit těhotenství (po ukončeném prvním trimestru) 🤰. Společně se setkáme v nádherném Centru přírodní medicíny Terrapeutix, které se také nachází v širším centru Prahy (Braník).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

🟣 Rituál potěšení smyslů | Požitková masáž pro ženy

„Jsi jako loďka plující oceánem smyslů k ostrovu vědomí“ 🌀 Překvapivě hluboký prožitek skrze láskyplný dotek. Okouzlí vás příjemné vůně esencí, hlazení hebkými předměty, ošetření horkými ručníky, bohatá chuť rituálního kakaa nebo božské střídání dynamiky doteků, které vás rozhodně nebudou nudit. Setkání s masáží je vhodné pro všechny ženy, které si nejen chtějí božsky odpočinout a zažít luxusní péči druhé ženy, ale třeba i touží změnit svůj životní směr, nadechnout se nových vizí, uzavřít a integrovat již dočtenou kapitolu. Dárkem pro vás je moje plná pozornost a slastné rozmazlování od začátku do konce, až se budete tetelit blahem.. :) Setkání se odvíjí od vašich přání, a kromě rozhovoru na začátku do něj lze zakomponovat jemné ošetření jizev, působení Reiki nebo ho uzpůsobit těhotenství (po ukončeném prvním trimestru) 🤰. Úsměv na tváři zažijete už při vstupu do luxusních prostor masérny, která se nachází v samém centru Prahy (Anděl).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi v roce 2019 posvětilo moji cestu převzetí plné odpovědnosti za svůj život. Byla jsem krátce po maturitě a věděla jsem, že tohle je "to ono". Nešla jsem to tehdy jen zkusit, šla jsem do toho s vidinou, že když budu dodržovat všechny kroky a poctivě makat, za pár měsíců můžu být také na pláži se šlapajícím online podnikáním v zádech. :) Zpětně se dívám a usmívám své mladické naivitě, která se zkušenostmi obrušuje, ale jsem za celou zkušenost vděčná, i když vývoj nešel ze začátku tak hladce, jak jsem věřila. Z výkonnostního módu a dodržování šablon jsem si našla vlastní způsoby, ve kterých se cítím dobře. Každopádně dostala jsem díky kurzu dobrý základ - vytvořit si vlastní webové stránky, konzistentně vystupovat na sociálních sítích a orientovat se v šikovných nástrojích. Online nyní používám především pro zvyšování povědomí o mých offline službách a takhle mi to teď dává největší smysl.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže