header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Petra Švancarová | Od léčení k uzdravení Petra Švancarová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Ahoj, jsem Petra Švancarová :) Prošla jsem si kolečkem „nevyléčitelných diagnóz“, abych našla klíč ke svému zdraví. Pomůžu ho najít i tobě. K práci s celostní medicínou a psychosomatikou mě dovedl vlastní příběh. Najdeš ho tady: https://petrasvancarova.cz/muj-pribeh/ Mým hlavním produktem jsou individuální terapie "Od léčení k uzdravení". Zkrátka a dobře - marně řešíš svůj zdravotní stav nebo psychické nepohodlí. Chceš jít přírodní cestou a jsi ochotná se na uzdravení aktivně podílet. Nechceš už zkoušet cesty, které nefungují. Zajímá tě PROČ se tak stalo (proč jsi nemocná, necítíš se dobře) a CO se s tím dá dělat (co pro to uděláš, co je příčinou). Terapie dělám tříhodinové a pouze osobně - v mé poradně v Boskovicích nebo v Praze. Máme díky tomu prostor dostat se do podvědomí a k následnému nalezení řešení a pročištění. Mimo terapie vyrábím vlastní přírodní kosmetiku, pracuji s Bachovými esencemi, energií Reiki, omega-3 oleji, zelenými potravinami a aromaterapií.

Doporučení vhodných doplňků stravy v prevenci i onemocnění

Používám velmi kvalitní produkty, mezi které patří např. zelené potraviny, omega-3 oleje a esenciální oleje. Dělám speciální krevní testy. Ráda s tebou posedím u kávy, kde ti o produktech řeknu víc. Setkání osobně v Praze nebo v Boskovicích. :)
Typ produktu: jiný

Celostní hloubková analýza (3 hodiny osobní terapie/konzultace)

Nech se vést k uzdravení od těch, kteří si nemocemi ke zdraví už prošli. Ráda se ti budu věnovat na individuální terapii, kde dostaneš konkrétní řešení krok za krokem. Souzním se spojením „neléčit se“, ale „uzdravit se“ – a to je hlavní motiv konzultací se mnou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže započalo moji cestu převzetí zodpovědnosti za svůj život. Byla jsem krátce po maturitě a věděla jsem, že tohle je "to ono". Nešla jsem to zkusit, šla jsem do toho naplno. Naučila jsem se od začátku podnikání neskutečné věci - tvořit webové stránky, kampaně, obsah na sítích, komunikovat, prezentovat, prodávat i veřejně vystupovat. Jsem za to moc vděčná, i když je za tím samozřejmě cesta plná překračování komfortních zón a intenzivního seberozvoje.. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže