header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Život ve zdravém těle Blanka Szaboova

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem od přírody posedlá pohybem. Díky svým přešlapům jsem se naučila s tělem zacházet tak, že mi dnes dobře slouží. Pochopila jsem, že neexistují téměř žádná omezení. Lidské tělo si poradí samo, téměř se vším, co mu přijde do cesty. Mýty a přesvědčení, jimiž plníme svou mysl, například o věku a dědičnosti jsou nesmysly, kterými si sami klademe překážky. S nadšením jsem se vydala na cestu, zkoušení, objevování a pozorování. Z toho jsem si vytvořila soubor závěrů a uvědomění, že se k sobě už nechci stavět zády. Miluji svoji práci s lidmi a s láskou předávám své zkušenosti, prostřednictvím osobních setkání a také setkání v on-line prostředí. Píšu blog a knihy o zdraví, osobním rozvoji a vlivu stravy a pohybu na lidské tělo. Tvořím kurzy a workshopy pro zdravé tělo. Vytvořila jsem akreditovaný kurz pro instruktory, jejichž touhou je předávat zkušenosti o pohybu ostatním.

Toužíš vidět lépe?

Čtyři jednoduché kroky, jak vidět lépe. Jednoduché návody, jak cvičit a masírovat oči, a tím zlepšit svůj zrak, nebo zabránit jeho zhoršení. Součástí eBooku zdarma jsou dvě videa s přesným popisem cvičení a masáže pro oči.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cesta je zdravý životní styl

Kniha o cvičení a stravování podle zdravého rozumu a zásad zdravého pohybování a stravování. Jednoduchý a srozumitelný návod, jak sami sobě, můžete upravit svůj životní styl tak, aby se vám krásně žilo.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line Kurz pro Fitness Instruktory

Akreditovaný on-line kurz pro Fitness instruktory. Obsahuje 35 emailů s výukovými videi a úkoly.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi pomohl uskutečnit sny, kdy jsem zcela sama mohla uvést své vize do virtuálního on-line světa
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže