header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Být solitérkou. Jak proměnit samotu v životní styl. Renáta Bražinová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Solitér je pro mě ten, kdo umí být sám. Může zářit jako diamant nebo působit jako nádherný, majestátní strom. Žít jako solitér a samostatně komponovat svůj život je pro mě jistý druh umění. Provázím ty, kteří se z různých důvodů ocitli sami, na jejich nové cestě. Pomáhám jim tímto nelehkým obdobím projít a inspiruji je, aby našli nové zdroje radosti a štěstí. Sama jsem takovým obdobím procházela a vím velmi dobře s čím se člověk v samotě musí vyrovnat. I když život Samotářky nebyl na seznamu mých přání, nakonec jsem jeho kouzlu podlehla natolik, že dnes s úsměvem říkám: • Samota je dar a ten, kdo se naučí žít s "paní Samotou", pozná to, co ostatním lidem zůstane utajeno. • Samota je cesta do hlubin naší duše, kde zjistíme, kdo doopravdy jsme a co chceme. • Samota je nejlepší přítel a je to prostředek, který mě osobně dovedl k naplnění těch nejskrytějších snů a přání. Pokud Vás v životě potkala samota, možná to mělo svůj důvod. Proto před ní hned neutíkejte, ale poznejte ji a zjistěte, co vám chce ukázat.

Proč se cítíme tak mizerně, když začínáme žít sami? A co s tím?

V tomto mini eBooku se dozvíte nejen to, proč se cítíme mizerně, když začínáme žít sami, jaké koktejly nám život míchá, ale také se dozvíte:  - Co dělat, abyste se cítili dobře. - Jak nastavit své myšlení, abyste krátkodobou nebo i dlouhodobou samotu využili, co nejlépe a tento čas nepromarnili. Začtěte se do příběhu samotářky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Žít jako solitér

Tento e-book je zvláštní tím, že jsme ho vytvořily společně se čtyřmi úžasnými ženami z naší Facebookové skupiny SOLITÉŘI. „Jo, jdeme do toho. I kdyby to mělo inspirovat nebo nasměrovat jen jednu jedinou ženu, jdeme do toho!“ Čtyři ženy, čtyři příběhy. Každý je jiný a přece mají jedno společné. Touhu. Touhu žít jinak, lépe a touhu splnit si své sny. Každá prožívá jiné trable a každá touží po něčem jiném. Začtěte se do příběhů solitérek a dozvíte se, co překonávají, jak žijí, po čem touží, jaké mají plány a také, jaký pro vás mají vzkaz.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Manuál pro solitéry

Manuál je praktický návod pro život v samotě a je psán především pro ženy. - Naučí vás jinak přistupovat k sobě i k druhým. - Provede vás lekcí o sebehodnotě a sebevědomí. - Ukáže vám, co je to "Pexeso štěstí". - Budete překračovat komfortní zóny, a tím zažívat trochu jinak společenský život, dovolenou, Vánoce i silvestra. - Naučíte se žít spokojeně i bez partnera nebo budete připravena do nového vztahu, pokud se pro vztah rozhodnete. Manuál je hlavně o lásce, úctě k sobě a o péči o sebe. Ale také o zábavě, o rozmazlování se, o odvaze a o dobrodružství.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

SOLITÉRSKÉ ČTENÍ KE KÁVĚ NEBO K ČAJI

Pohodové čtení pro solitérky, které vám může přinést inspiraci, AHA momenty nebo jen pohlazení na duši. Jedná se o témata, která často ženy v samotě řeší a já vás v tomto e-booku jemně navedu, jakým směrem se dát. Věřím, že se k solitérskému čtení budete vracet kdykoli, kdy budete cítit, že si potřebujete svůj životní styl solitéra trošku poopravit. Jednotlivá témata najdete v ukázce e-booku. On je to vlastně takový mini Manuál pro solitérky. Taková ochutnávka toho velkého MANUÁLU.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Do základky PZP jsem se přihlásila, protože jsem chtěla mít blog, který bych si sama spravovala. Díky kurzu jsem si tak vytvořila nejen vlastní webové stránky, kde pravidelně přispívám svými články, ale také jsem napsala magnet zdarma a e-book, jehož prodej jsem si dokázala díky kurzu plně zautomatizovat. Nikdy předtím by mě nenapadlo, že zvládnu tolik technických věcí a že mi práce na tomto projektu bude přinášet tolik radosti a osobního naplnění. V kurzech je skvělá atmosféra a neuvěřitelná podpora spolužáků. Péče Stáni a Jirky je obdivuhodná a já jim tímto moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže