header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Život se symptotermální metodou Markéta Juzová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Dlouhodobě se věnuji lidské plodnosti a neplodnosti. Učím své klienty žít zdravě bez antikoncepce. Učím je vědecké metodě na bezpečné rozpoznání plodné a neplodné fáze menstruačního cyklu. Těchto znalostí mohou využít, když chtějí otěhotnět nebo naopak se spolehlivě vyhnout početí dítěte. Zároveň život dle přirozených zákonitostí zvyšuje vzájemnou lásku, úctu a umožňuje vyjadřovat svou lásku pravdivou řečí našeho těla.

6 darů, které Vám spadnou do klína s užíváním symptotermální metody

6 důvodů proč se naučit a používat symptotermální metodu, která má potenciál vylepšit nejen Vaše intimno... Díky ní se můžete spolehlivě a přirozenou cestou vyhnout početí či naopak můžete snadněji objevit příčiny neplodnosti. Poznáte, zda je Váš cyklus zdavý, objevíte svou cykličnost a pochopíte společnou plodnost muže a ženy. Zdravý život bez rozporuplné antikoncepce za to stojí, ne? Pojďme do toho!!!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

4 účinky hormonální antikoncepce aneb co Vám gynekolog neřekl...

Opěvovaná hormonální antikoncepce... je opravdu tak skvělá??? Prozradím Vám, jak funguje, jakým způsobem ovlivňuje přirozené procesy v našem těle a jaké mohou být následky jejího používání... Važme si svého zdraví a hledejme přirozené a spolehlivé cesty, když se chceme vyhýbat početí děťátka
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kurz symptotermální metody vysílaný on-line

Kurz, kde se bezpečně naučíte zorientovat ve svém menstruačním cyklu. Naučíte se rozpoznat neplodné období nebo naopak najít vhodné období pro početí dítěte. Porozumíte společné plodnosti a sama poznáte, zda je Váš cyklus zdravý. Naučíte se prožívat intimitu v neplodném období plně, odevzdaně a zcela bez jakékoliv antikoncepce.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Mnoho. Především uvědomění, že to co umím je jedinečné a je třeba to šířit dál. Už kdysi jsem chtěla mít svůj web, ale bez kurzu bych nikdy nezajistila návštěvnost webu. Bez kurzu bych se asi nepustila do sociálních sítí, kde se stále mám mnoho co učit. Chci poděkovat Sťáně a Jirkovi za jejich skvělé vedení. Bez tohoto dobrovodu a jejich podpory bych to rychle vzdala. Také oceňuji podrobné technické návody - u mě jsou nezbytností. Teď ještě se naučit točit videa a udělat on-line kurz a budu dál, než jsem si kdy uměla představit. Díky mooooc!!!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže