header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Život je pohyb Martina Jíchová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem lektorka zdravotní tělesné výchovy, SM systému, cvičení pro seniory a nordic walkingu. Cvičení s klienty mě moc baví, na lekcích s lidmi nejen cvičím, ale také jim ukazuji souvislosti, předávám zkušenosti a vzdělávám. Nesypu na lekcích/workshopech jeden cvik za druhým, chci, aby klienti pochopili souvislosti, principy a proč daný cvik děláme a jak to ovlivní celé tělo. Protože pokud pochopíme svoje tělo, co mu dělá nebo nedělá dobře, jsme na dobré cestě k tělu bez zatuhlostí, nerovnováhy a bolestí. Další moje srdcovka je eshop, kde nabízím bezobal přírodní produkty od českých výrobců, se kterými se tak vzájemně podporujeme. Všechny produkty na eshopu souvisí se cvičením a relaxem ve sprše po cvičení - najdete u mě cvičební pomůcky, eko sváča kapsy, přírodní deodoranty a mýdla, bylinné šampuky na vlasy, pratelné látkové odličováky a intimky nebo k*ndicionér pro intimní hygienu.

Uvolněná a rovná záda za 10 minut cvičení SM systému denně

Chodit vzpřímeně bez zatuhlostí a bolestí je jednoduché a reálné. 10 minut denně opravdu stačí, klíčem je pravidelnost, správné provedení a změna každodenního pohybového stereotypu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Video kurz SM systému pro začátečníky

Cvičíte si kdykoli, kdekoli a kolikrát chcete. V kanceláři, doma, na dovolené, na chatě ... čas i místo si volíte sami tak, jak Vám to nejvíc vyhovuje. V kurz najdete i teorii, nejčastější dotazy a také konkrétně popsaný každý cvik.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Bezobal produkty - eshop

Všechny produkty souvisí se cvičením a relaxem ve sprše po cvičení. Cvičební pomůcky, eko sváča kapsy, přírodní deodoranty a mýdla, bylinné šampuky na vlasy, pratelné látkové odličováky a intimky nebo k*ndicionér pro intimní hygienu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Před kurzy Podnikání z pláže by mě ani nenapadlo, že se dá cvičit i online a že to bude pro lidi tak přínosné a zábavné a mně to přinese další možnosti a cesty, jak rozšířit moje služby. Kurzy mi přinesly nové pohledy a možnosti. Naučila jsem se, jak si sama udělat web, ale také mě to hodně posunulo jako člověka. Kurzy Podnikání z pláže byly za poslední roky nejlepší investicí do sebe.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže