header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Život jako kratochvíle Blanka Kratochvílová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Miluju život v přítomnosti se vším, co přináší. Mým darem je vnitřní klid. Skrze ten pomáhám ostatním spojit se se svou podstatou. S onou plnou prázdnotou přítomného okamžiku, ze které všechno vyvěrá. S tichem, které přináší porozumění, vnitřní naplnění i propojení.

Vědomí doteku

Naučte své dlaně slyšet.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Krato-chvilky

Kartičky pro vědomé Teď.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Harmonizace

Proces harmonizace je zcela individuální, u každého jiný. Někomu přináší uklidnění, někomu úlevu od bolesti, odcházejí různé disharmonie na fyzické i mentální úrovni. Nejčastěji přináší propojení sám se sebou a vnitřní klid. Velmi usnadňuje vnímat své tělo "zevnitř".
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Masáže

Harmonizace dotekem aneb rozkvést v sobě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže rozšířil nepopsatelně mé obzory do světa plážového podnikání, které pro mě bylo do té chvíle španělskou vesnicí, byť velmi lákavou :) . Jsem nesmírně vděčná, že mi přišel do cesty. Přišel přesně v okamžiku, kdy jsem přemýšlela jak dál posunout své podnikání, do té doby založené pouze na osobním kontaktu. Děkuji za vědomé a laskavé Stánino provázení celým kurzem a profesionální podporu celému týmu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže