header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žít tak, aby žít za to stálo... Jak uzdravit své tělo i duši jednou provždy| Vítězka Plážové výzvy 2022 🏆 Danka Hejdová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jmenuji se Danka Hejdová a jsem průvodkyní žen za lepším životem. Pomocí Hormonální jógové terapie a terapie pohlazení duše ukazuji ženám jak žít v radosti a ve zdraví. Žít tak, aby žít za to stálo! Sama jsem si prošla depresemi, nadváhou a zdravotními problémy, které mne dostaly až sem na toto místo... Po celou dobu jsem byla vedena svou nenarozenou dcerou ( trvalo mi to celých 20 let než mohla přijít) a andělskou říší s kterou jsem byla ve spojení už od malička. 20 let mi trvalo než jsem začala věřit v sama sebe, prošla jsem si různými kurzy, ať už terapeutickými, či jógovými. Po narození dcerky zapadla poslední kolečka a já se tak mohla vydat na cestu, která mi byla předem určena. Pomáhat ostatním ženám na jejich cestě ke zdraví, spokojenosti a splněným snů. Pomocí HJT uzdravím tvé tělo a s terapií Pohlazení duše tě dovedu až k tvému úkolu, který si vybrala tvá duše pro tento život a zbavím tě tak strachů, či pocitu nenaplnění.

Terapie hormonů... zdraví a harmonie ve 30 minutách

Toužíš po zdravém těle a psychické pohodě? Ukáži ti jak se pomocí Hormonální jógové terapie dějí zázraky ve tvém těle a jak to vlastně vše funguje. Také ti popíšu a ukážu mou cestu od 95 kil, deprsí a chronických onemocnění ke zdraví, psychické pohodě a vytouženému miminku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

S hormonálkou třeba až na měsíc... Jak si udržet mládí a vitalitu do vysokého věku

Toužíš po zdravém těle a psychické pohodě? Ukáži ti jak toho dosáhnout v krátké bez léků, či lékařů. Přirozenou a jednoduchou cestou. Během 30 minut ozdravíš své orgány, celé tvé tělo i duši. Najdeš zde návod včetně obrazového materiálu a členské sekce plnou videonávodů, harmonizací a meditací jako dárek pro tebe.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi změnil celý můj život a já dnes mohu říct, že žiji život tak, aby žít za to stálo a každý den si mohu plnit své sny a touhy. Na začátku by mne ani nenapadlo, že budu podnikat a žít tak, jak jsem si vždy přála. Volit si svou pracovní dobu i odpočinek a ano můžu říct, že díky Stáně podnikám z pláže. Ta má pláž je o tom, že mohu tvořit srdcem a pomáhat všem ženám ke zdraví a spokojenosti a ukazovat jim, jak žít ten svůj sen a každý den se tak usmívat na svět a věřit, že je tu dobře. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže