header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žít s lehkou hlavou – koučink a poradenství Lucie Rožková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Pomůžu vám vykročit na cestu ke spokojenému životu, vnést pohodu do vztahu s vašimi dětmi nebo zlepšit partnerství. Moje osobní zkušenost s depresí mi umožňuje opravdu rozumět těm, kteří zažívají psychickou bolest.

10 kroků na cestě z deprese

Jednoduché tipy, které nevyžadují příliš energie a mohou být začátkem vaší cesty k radostnějšímu životu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 tipy, jak okamžitě zlepšit komunikaci s vašimi dětmi

Chcete, aby vám děti ochotněji naslouchaly a byly přístupnější dohodě? Užitečné tipy si přečtěte v e-booku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

S dětmi v pohodě

Dozvíte se, jak získat nebo obnovit důvěru a jak reagovat na silné dětské emoce. Přečtete si tipy na účinné nastavení hranic. Zjistíte, co je důležité k tomu, aby vás děti opravdu respektovaly. A v neposlední řadě získáte velmi efektivní návod na řešení sourozeneckých sporů!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz naprosto předčil moje očekávání. Přinesl mi perfektní a velmi srozumitelné a podrobné návody, jak založit webové stránky a co vlastně na nich mít, aby to přitáhlo klienty. Už dlouho před absolvováním kurzu jsem přemýšlela o napsání e-booku, ale teprve Plážová základka mě namotivovala to opravdu zrealizovat – a výsledkem jsou hned 3 e-booky! Stánino vedení je skvělé – efektivní a citlivé. Velice oceňuju také FB skupinu, kde byl prostor i na otázky nás technicky méně zdatných. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže