header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Ziskový e-mailing Dana Hanousková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Zdravím Vás, jsem Dana Hanousková, mentorka a expertka na e-mail marketing. Dobře si pamatuji, jak jsem před lety ručně posílala tisíce e-mailů. Nesnášela jsem to a snažila se tomu vyhnout. Když jsem zjistila, že je možné na jedno kliknutí odeslat všem to, co jsem dělala předtím celý den, byla jsem nadšená. A toto nadšení pro e-mailing mi zůstalo a předávám ho dále. Původní profesí jsem právnička, takže vás nebudu přesvědčovat o tom, že double opt-in není potřeba a odhlašovací odkaz z mail listu musíte mít neviditelný. Ano, ani koupit databázi „ověřených“ kontaktů vám nedoporučím. Naučím vás, jak budovat databázi kontaktů, nastavovat automatické rozesílky, tvořit smysluplné uvítací série a navazující prodejní kampaně. Nebudete posílat všechno všem, ale také e-mail marketing budete umět používat strategicky a ziskově. A bude vás to bavit. Nebo ke mně do učení pošlete svoji asistentku.

Smajlíci, jak ovlivňují doručitelnost e-mailů

Zjistěte, který smajlík pošle váš e-mail rovnou do spamu a který otevíratelnost podpoří.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak uvítat nové zákazníky

Máte úspěšný magnet na kontakty, databáze zákazníků se vám rozšiřuje a nevíte, co dál? V kurzu dostanete návod, jak připravit a nastavit uvítací e-maily a k tomu se naučíte strategii uvítací série (sekvence), tedy prvního e-mailového kontaktu se svými novými zákazníky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže