header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žijeme montessori Michaela Willheimová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Provázíme, podporujeme a rozvíjíme vědomé rodiče a pedagogy na jejich montessori cestě. Šíříme autentické montessori do vašich domácností a školek. Ať jste rodič, nebo pedagog, najdete u nás odpovědi na vše, co vás zajímá ohledně montessori pedagogiky pro děti od narození do šesti let.

Webináře zdarma

Webináře na různá rodičovská, pedagogická či osobní témata.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Dokážeš to sám

8týdenní online kurz, jak na montessori doma. Průvodce, ve kterém se dozvíte, co v určitém období dítěti doma nabídnout za hračky, zjistíte, že jich nemusí mít tolik, kolik je běžným zvykem. Dozvíte se, co je pro děti v určitém věku důležité a proč mají tak rády rutinu a řád. Probereme podrobně každé vývojové období do 0–3 let, abyste vašemu dítěti lépe rozuměli. To vše v duchu montessori.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Receptář montessori aktivit pro nejmenší

V tomto praktickém průvodci jsme pro vás připravily jednoduché montessori aktivity pro děti od 1,5 do 4 let, které zvládnete připravit doma dětem za pár minut, patří k těm nejoblíbenějším a opravdu fungují.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vánoční speciál

Po přečtení našeho speciálu vám bude jasnější, jak to máme s Vánocemi v montessori stylu. Že se dají slavit i bez pohádky na Ježíška. Dostanete tipy na knížky, tvoření a zdravé pečení pro vaše děti. Také se v něm dočtete, jak vnímá dítě Vánoce z pohledu psycholožky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Webinář na téma „Jak v montessori slavíme adventní čas“

Adventní čas je hlavně pro děti kouzelný. Je to měsíc plný tradic, zvyků a tajemna. Čeká je spousta příjemných chvil a zážítků. Víte ale, že tato doba může být pro některé děti stresující? A dá se tomu předejít? Proč v montessori nestrašíme děti čertem a Mikulášem a nelžeme jim o tom, že dárky nosí Ježíšek? Můžou pak pro ně být Vánoce ještě zajímavé, nebo ztratí své kouzlo? Pokud je vám tenhle přístup blízký, ale necítíte se ve svém názoru silní, protože vaše okolí to dělá jinak, pusťte si náš webinář a získejte odborný vhled z montessori pohledu. Po zhlédnutí našeho webináře budete vědět, co odpovědět vašemu dítěti, vaší babičce, sousedce nebo paní učitelce, až se zeptají... :) Na závěr si můžete poslechnout nejčastější dotazy od rodičů, které pravděpodobně řešíte i vy sami.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Montessori od narození

Ebook s recepty, tematickými články (co jsou senzitivní fáze, jak má fungovat správná dětská skupina, dudlík ano, či ne atd.) a s rozhovory. Přidáváme návody na první závěsné mobily pro miminka nebo na queit book. Pokud zrovna řešíte téma odplenkování nebo začínáte přecházet na pevnou stravu, pak jsou články uvnitř přesně pro vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Soubor e-booků

Speciální nabídka 10 montessori e-booků: – Praktický život – Smyslová výchova – Matematika – Jazyk – Kosmická výchova a kultura – Hudba v montessori – Environmentální výchova – Ideální škola – Dvojčíslí – Technologie a děti
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Montessori a Waldorf

Pokud se právě rozhodujete, zda je pro vás a vaše dítě lepší montessori, nebo waldorf, pak je tento záznam ze semináře přesně pro vás. Záznam semináře trvá téměř 130 minut a je rozdělen do tří na sebe navazujících videí. Tématem vás provedou dvě specialistky – Kamila Balcarová (Montessori) a Madla Šílová (Waldorf).
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Prožitkový seminář „MONTESSORI ŠKOLKA“ aneb vše, co potřebujete vědět do začátku

Oblíbený 7denní prožitkový seminář „Základy montessori“, ve kterém se dozvíte základní informace o montessori pro věk dětí 3–6 let. Co vás v kurzu čeká? 7 dní, během kterých proniknete do základů montessori, seznámíte se se všemi metodickými oblastmi a budete si moci zkusit práci s pomůckami pod dohledem AMI trénovaných lektorek. Prožijete si jednotlivé pomůcky z pohledu dítěte, odnesete si několik AHA momentů a praktických inspirací do vaší praxe a zjistíte, proč metoda stará sto let je dnes aktuálnější než kdy jindy. Dostanete spoustu inspirace pro práci s vašimi dětmi, dozvíte se, které pomůcky si můžete vyrobit, jak prvky montessori aplikovat třeba hned po skončení kurzu ve vaší třídě a co a jak můžete změnit, aby se vám i dětem lépe spolupracovalo.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Poradna empatického rodičovství a jak na montessori doma

Ať už si doma nevíte rady s kojencem, nebo puberťákem, je tady pro vás Kamila, která vám poradí při řešení každodenních situací, které vás vytáčejí nebo kterým nerozumíte. Narodilo se vám miminko a vy byste mu chtěli co nejlépe pomoci v jeho adaptaci. Chcete mu doma připravit takové prostředí, aby se přirozeně rozvíjelo. Chcete mu být pomocníkem, ale přesně nevíte, jak to správně udělat? Kamila vám poradí, jak připravit prostředí pro vaše nejmenší a zároveň, jak být dítěti nejlepším rodičem na jeho cestě životem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Semináře na klíč a mentoring

Už 14 let se zabýváme lektorováním dospělých, našimi kurzy prošla řada rodičů a učitelů. Jezdíme po celé ČR s našimi semináři na klíč – nabídku si můžete prohlédnout na našem webu. Zabýváme se také mentoringem a poradenstvím ve školkách. Jste začínající montessori dětská skupina nebo školka? Potřebujete poradit, co je na začátek důležité? Jak školku vybavit? Nebo potřebujete doškolit personál? Obraťte se na nás, rády přijedeme a pomůžeme.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže