header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žijeme minimalismem Marcela Janská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem popularizátorka a lektorka laskavého minimalismu. O tématu přednáším, vedu semináře, kurzy a píšu blog od roku 2015. Na minimalismu mě fascinuje to, jak moc se dá přizpůsobit každému z nás a do jaké šíře se dá aplikovat. Nemusíme jít do extrému, abychom viděli výsledky. Baví mě inspirovat lidi k tomu, aby vlastnili méně zbytečných věcí, zjednodušili své závazky a získali tak více prostoru pro to důležité. S naší čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlíme v Plzni. Zaměřuji se hlavně na vyklízení, zbavování se věcí a minimalizování v rodinách s dětmi.

6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet

Konkrétní návod, jak si snadno krok za krokem uklidíte jakoukoliv skříň, šuplík nebo polici. To vám pomůže začít zjednodušovat vaše bezprostřední okolí. Kratší souhrn mých zkušeností a tipů, jak se poperete s harampádím kolem vás. EBook, e-kniha. 26 stran, formát PDF.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak omezit digitální smetí ve své e-mailové schránce

Praktický průvodce, se kterým zásadně minimalizujete příchozí soukromou elektronickou poštu. Naučíte se natrvalo zastavit příchozí digitální smršť, která vás denně obtěžuje a “zasypává”. EBook, e-kniha. 38 stran, formát PDF.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 semínek k jednoduchosti

6týdenní intenzivní jízda vaší domácností. Společně projdeme všechny hlavní místnosti ve vaší domácnosti, od předsíně po ložnici. Zrevidujete a zbavíte se toho, co už vám neslouží. Zvládnutelná a ryze praktická debordelizace podle mého mnohaletého know how. Online členská sekce s videi, audii, texty, grafickými shrnutími. Má kontinuální podpora během celé doby kurzu. Soukromá skupina ke sdílení mezi účastníky. Přístupy k materiálům po 2 roky. Spouštím obvykle 2x ročně.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Webináře

Dvouhodinové online webináře v malé skupince účastníků (max. 10 osob). Prakticky, svižně a pohodlně z vašeho domova. Potřebujete jen zařízení připojené k internetu, mikrofon a chuť se zapojit. Nikam nemusíte cestovat a ještě máte k dispozici záznam. Webinář Jak se zbDvouhodinové online webináře v malé skupince účastníků (max. 10 osob). Prakticky, svižně a pohodlně z vašeho domova. Potřebujete jen zařízení připojené k internetu, mikrofon a chuť se zapojit. Nikam nemusíte cestovat a ještě máte k dispozici záznam. Webinář Jak se zbavovat věcí a minimalizovat je Webinář Jak fungovat minimalisticky, když máme děti Témata webinářů navazují na úspěšné živé semináře. Online setkání jsou interaktivní. Je v nich stále dost prostoru pro vás, vaše otázky, společnou diskuzi i praktické úkoly během vysílání.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Čím více hraček, tím méně hry

Záznam úspěšné přednášky Délka: 90 min., videozáznam v HD, audiozáznam v MP3 Obsah přednášky: Má cesta k tématu zahlcení hračkami. 6 důsledků přemíry hraček na děti, na kterých se odborníci shodují. Výsledky konkrétních zahraničních výzkumů a studií. Není hračka jako hračka. Jak se od sebe hračky liší. 10 praktických tipů, co můžete dělat vy proti zahlcení hračkami. Diskuze a dotazy publika. Pro koho je přednáška určená: rodiče, prarodiče a další občasné dárce hraček
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy PZP mi přinesly velké počáteční know how o technikáliích online podnikání. Hlavně v prvním roce jsem byla vděčná za super podpůrnou komunitu ve Facebookové skupině. Díky základce jsem si ujasnila svoje téma a začala budovat komunitu, která je pro mě dodnes důležitá.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže