header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žijeme minimalismem Marcela Janská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem popularizátorka a lektorka laskavého minimalismu. O tématu přednáším, vedu semináře, kurzy a píšu blog od roku 2015. Na minimalismu mě fascinuje to, jak moc se dá přizpůsobit každému z nás a do jaké šíře se dá aplikovat. Nemusíme jít do extrému, abychom viděli výsledky. Baví mě inspirovat lidi k tomu, aby vlastnili méně zbytečných věcí, zjednodušili své závazky a získali tak více prostoru pro to důležité. S naší čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlíme v Plzni. Zaměřuji se hlavně na vyklízení, zbavování se věcí a minimalizování v rodinách s dětmi.

6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet

Konkrétní návod, jak si snadno krok za krokem uklidíte jakoukoliv skříň, šuplík nebo polici. To vám pomůže začít zjednodušovat vaše bezprostřední okolí. Kratší souhrn mých zkušeností a tipů, jak se poperete s harampádím kolem vás. EBook, e-kniha. 26 stran, formát PDF.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dětský pokoj, kde je nám dobře

7denní minikurz. Výzva pro méně chaotický dětský pokojík. 10 min. denně pro vytížené mámy a táty, co si přejí osvěžit, odlehčit a zjednodušit prostor, kde tráví s dětmi čas. 7 dní, 7 úkolů e-mailem, 10 min. denně.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

7 semínek k jednoduchosti

6týdenní intenzivní jízda vaší domácností. Společně projdeme všechny hlavní místnosti ve vaší domácnosti, od předsíně po ložnici. Zrevidujete a zbavíte se toho, co už vám neslouží. Zvládnutelná a ryze praktická debordelizace podle mého mnohaletého know how. Online členská sekce s videi, audii, texty, grafickými shrnutími. Má kontinuální podpora během celé doby kurzu. Soukromá skupina ke sdílení mezi účastníky. Přístupy k materiálům po 2 roky. Spouštím obvykle 2x ročně.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Krotitelé hraček

První český online kurz o udržování hraček v mezích pro rodiče dětí od 0 do 7 let. Pomocná ruka, když se doma brodíte hračkami a chcete získat zpátky rodinnou pohodu. Společně se pustíme do třídění, organizace, úklidu i pořizování hraček. Po kouscích, abyste to zvládli za chodu domácnosti. Online členská sekce s videi, audii, fotky a texty. Přístupy k materiálům po 2 roky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Přednášky a webináře

Záznamy úspěšných online akcí Čím více hraček, tím méně hry - přednáška Jak se zbavovat věcí a minimalizovat je - webinář Chorobné hromadění a naši blízcí - přednáška
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Žiju s neminimalistou

Kdybyste mě pozvali na kafe a chtěli vědět, jak postupovat s nepodporujícím okolím, tohle by byla moje odpověď. EBook o tom, jak postupovat s vyklízením bez frustrace a hádek s blízkými. Upřímná doporučení, která mi fungují po 8 letech vlastního minimalizování v kruhu naší rodiny. EBook, e-kniha. 18 stran v PDF.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Debordelizační tahák - pracovna

10denní minikurz. E-mailová série k odlehčenému pracovnímu prostoru. Dodává motivaci a strukturu, abyste se do debordelizace pustili a pokračovali. 10 dní, 10 úkolů e-mailem, 10 min. denně.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy PZP mi přinesly velké počáteční know how o technikáliích online podnikání. Hlavně v prvním roce jsem byla vděčná za super podpůrnou komunitu ve Facebookové skupině. Díky základce jsem si ujasnila svoje téma a začala budovat komunitu, která je pro mě dodnes důležitá.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže