header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žijeme minimalismem Marcela Janská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Průvodkyně laskavým minimalismem. Od roku 2015 pomáhám s tříděním a vyklízením nepotřebných věcí. Asistuji osobně, vedu konzultace, přednášky, kurzy a šířím povědomí o minimalismu ve videích i článcích. Laskavý v mém pojetí znamená postupný, nehnaný do extrému a dlouhodobě zvládnutelný. Se čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlím v Plzni.

6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet

Úvodní eBook k tématu minimalismu. Dozvíte se stručný postup, díky kterému můžete začít redukovat harampádí ve skříni nebo v šuplíku. Tak do toho :-).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dětský pokoj, kde je nám dobře

7denní minikurz pro mámy a táty. Osvěžíte a odlehčíte pokojík, i když nemáte zrovna energii na velkou čistku. Za 10 min. denně vaše dětské království o kousek prokoukne.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

7 semínek k jednoduchosti

Online kurz pro vás, co si chcete projít jednotlivé místnosti vašeho domova a zrevidovat v nich to, co už vám neslouží. V postupných krocích odlehčíte vaši koupelnu, kuchyni, předsíň, ložnici a pracovní kout. Uděláte si prostor na to, co doma mít chcete a s klidným svědomím pustíte to, co už nejste vy. Hlavní kurz, ve kterém se naučíte můj systém laskavého minimalizování věcí a budete jej moci aplikovat dál.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Služba: Asistované třídění a vyklízení u vás doma

Váháte s vyklízením a pořád jej odkládáte? Nemůžete se k třídění odhodlat, protože vidíte obří úkol? Měli byste rádi někoho u sebe, když třídíte a vyklízíte věci? Nevíte, podle čeho se máte při třídění rozhodovat? Budu vám asistovat s tříděním, rozhodováním a s debordelizací věcí ve vašem domově.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Žiju s neminimalistou

Kdybyste mě pozvali na kafe a chtěli vědět, jak postupovat s nepodporujícím okolím, tohle by byla moje odpověď. EBook o tom, jak postupovat s vyklízením bez frustrace a hádek s blízkými. Upřímná doporučení, která mi fungují po 8 letech vlastního minimalizování v kruhu naší rodiny. EBook, e-kniha. 18 stran v PDF.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy PZP mi přinesly velké počáteční know how o technikáliích online podnikání. Hlavně v prvním roce jsem byla vděčná za super podpůrnou komunitu ve Facebookové skupině. Díky základce jsem si ujasnila svoje téma a začala budovat komunitu, která je pro mě dodnes důležitá.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže