header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zhubni i ty BEZ diety Karla Krausová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem původní profesí zdravotní sestra, výživový poradce, taky máma, babička... A expert na zvládání životních malérů. Ať to zní jakkoliv divně … Můj život ani omylem nebyl procházka rozkvetlým Petřínem, ba právě naopak. Nemoci (12 narkóz, 9 operací všeho možného, slepákem počínaje a srdcem konče), předčasná úmrtí v rodině, rozvod, skluzavka do finanční propasti, posléze sebevražda otce mých dětí, chvíli i bezdomovectví... Mám za sebou dlouhou, bolavou, fyzicky, psychicky i finančně hodně náročnou cestu. A cesta je mnohdy cíl. Mým cílem se stala SNAHA nad všemi průšvihy (za mnohé jsem možná mohla sama, přiznávám...) zvítězit a žít v klidu. Po mnoha peripetiích a letech se mi to povedlo. Vyhrabala jsem se z totálního životního dna... Jsem zdravá (doufám, že už to tak zůstane), žiju tak, jak jsem vždycky toužila – v přírodě. Otevřu dveře a jsem v lese, tím lesem projdu a jsem u řeky. Sázava je nejvíc... Mám ráda dlouhé procházky, sbírám byliny, je mi fajn... Mám práci, která mě baví. A klacky, které mi život házel pod nohy, těmi topím. :o) Píšu knížky s touhou, aby ostatním pomohly. Aby lidem ušetřily čas, mnohdy peníze, aby je pohladily po duši, aby jim zkrátily cestu při jejich hledání. Ať je tím hledáním cokoli... Přeji vám bezproblémové dny...

Potřebuji zhubnout?

Kamarádka, manžel, milenec vám pořád dokola vysvětluje a dává vám pěkně „sežrat“, že jste příliš buclatá, máte velkou „p*delku“ , že zkrátka nejste podle jejich představ? Neberte si to tak k srdci, protože nejdůležitější je, jak VY se ve svém těle cítíte a jestli VÁM je ve vašem těle dobře (tedy pokud nemáte zásadní zdravotní problémy, to je pak něco jiného). Tahle kniha vám ukáže, jestli hubnout je skutečně nutné a pro váš život důležité...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zhubni i ty BEZ diety

Přesto, nebo možná právě proto, že jsem výživový poradce, trvalo to dlouho, než jsem definitivně zhubla na současnou váhu. Vždycky jsem v tom hledala děsnou vědu. Dovolím si předpokládat, že málokdy a málokdo se ráno probudí o 10 ► 20 ► 30 kg těžší než včera, když usínal. Kila si na sebe nabalujeme mnohdy měsíce, roky, i desetiletí. Ale štíhlí, krásní, úžasní a zdraví chceme být nejlépe už VČERA, že? Já vím, znám to dobře... Proto tahle kniha Aby vám otevřela oči... Abyste se naučili jíst VĚDOMĚ!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

ZBAVTE SE celulitidy

Znáte tenhle rádoby supervtip? „Víš, proč chlapi nemají celulitidu? Protože je fakt hnusná!“ ... no, tomuhle fórku se smějou hlavně kluci, že jo? Ale co naděláme. Snažíme se s tím nějak vypořádat. Děláme psí kusy (hlavně před plavkovou sezónou), ale mnohdy se veškerá snaha míjí účinkem. Řekl vám někdy někdo, že celulitida (ani akné…) není problém jen lokální a estetický, tedy že je nesmysl řešit jen příznaky, když se neodstraní příčina??? Máme problémy s autem? Zlobí startér? Hmm… tak ho proženeme myčkou a úklidovým servisem. A divíme se, že stále špatně startuje? Tohle je obdobné! Když chceme být fit po všech stránkách, je třeba vidět souvislosti. A ty souvislosti najdete v tomto e-booku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Záchranná brzda – pravdivé příběhy ze špitálu a ze života​

Je to už spousta let, co jsem pracovala ve špitále, tedy v konkrétním špitále v Praze - Krči. A dodnes na to vzpomínám doslova se slzou v oku. Milovala jsem tu práci. Milovala jsem všechny „pacouše“, odjakživa jsem byla „trefená“ těžko vysvětlitelnou touhou lidem pomáhat. A dodnes bez zaváhání kleknu na ulici, doslova, když tam vidím někoho ležet. Když už se mi stýskalo tak, že jsem mnohdy doslova brečela, hodila jsem na papír ty nejsilnější příběhy. Z nemocnice, ze života. Jestli se v některém z nich vy nebo váš blízký poznáte, je to podobnost čistě náhodná. Jestli ne, dejte mi, prosím, vědět. Děkuji. :o)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stáňu znám (virtuálně) od roku 2013 a kurz „Podnikání z pláže“ znám od jeho prvopočátku. Připadalo mi dost neuvěřitelný, že něco takového může fungovat, a ani jsem tomu moc nevěřila. Taky jsem tehdy měla jiné starosti než investovat do něčeho tak neuchopitelného jako on line kurz. Jsem si tehdy myslela. ;o) Ale semínko bylo zaseto... Šetřila jsem na to dlouho a vstoupila o pár let později. NIKDY, ani na okamžik, jsem nelitovala. Naučila jsem se spoustu věcí, které pro mě do té doby byly jen „španělská obec“, objevila nové možnosti, nové příležitosti, jinou, dosud nepoznanou cestu, a jsem vděčná, že jsem našla odvahu se na tu cestu vydat. Děkuji všem, kteří nejen mně pomáhají: Stáně, Jirkovi a všem ostatním v tomto neuvěřitelném, chápavém a vlídném týmu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže