header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena v hedvábí Lada Věntusová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem nadšená tvůrkyně hedvábných kousků do ženských skříní. Dělám svět barevnější a oblékám ženy do hedvábí. Dostala jsem do vínku velký dar - citlivý radar na vnímání barev. Prožívám barvy každou buňkou svého těla. Barvy mě dokážou rozvášnit. Této vášni pouštím uzdu při práci s hedvábím i na plátně. Do každého výrobku se otiskne kousíček tvůrce, kousek jeho duše. Tento originální otisk najdete v každém mém výrobku. Miluju barvy, stětce, knihy. Miluju krásná místa, květiny, obrazy, rozkvetlou louku. Miluju moře, šumění mořských vln a západ slunce. Umírám ve výtvarných potřebách a obchodech s látkami a ateliér je mým "obývacím pokojem" ♥

Romantika šitá na míru

Milovala jste v dětství dlouhé sukně a tahala ze skříně šaty od maminky? ♥ Klidně si po nich i šlapala, ale točila se v těch šatech před zrcadlem a připadala si jako princezna z pohádky? ♥ Chcete zase po dlouhé době takový pocit zažít? Obléknout se jako princezna do rozevláté sukně s volány a přitom být ženou a ne malou holkou? Praktický foto-návod, podle kterého si samy ušijete takovou romantickou sukni. Na fotografiích můžete nahlédnout do členské sekce.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Hedvábné šátky

Jemné hedvábné šátky a šály, do kterých se snadno zachumláte. Šátek nebo šála má obrovskou výhodu v tom, že dokáže vyladit celkovou barevnost oblečení, dodat vašemu outfitu šmrnc a je velmi variabilní. A může krásně doladit i vaši tvář.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Hedvábné sukně

Hedvábné sukně jsou originální kousek 100% ruční výroby. Budete se více cítit jako žena, působit velmi žensky a přitažlivě. Dlouhé sukně od pradávna dodávají ženám vnitřní sílu. V létě oceníte tento materiál, protože nosit ho je téměř "božské". Když je horko, tak vás před horkem ochrání a za chladnějších večerů vás bude příjemně hřát... Navíc je hedvábí neuvěřitelně příjemné na tělo. Hedvábná sukně se dá  využít na nejrůznější příležitosti. Od denního nošení až po svátečnější a slavnostnější příležitosti jako jsou plesy, koncerty, festivaly, ženské kruhy a rituály, divadlo, v neposlední řadě taky svatby, taneční apod. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Stáňu jsem sledovala ještě před vznikem kurzu Podnikání z pláže. Líbilo se mi, jaká je a jak to dělá. Tak lidsky. A přirozeně. Před kurzem jsem si koupila všechny její tehdy prodávané e-booky. Nicméně, s kurzem jsem docela váhala a přihlásila se doslova "za 5 minut 12 (resp. 23:55 :D)" Vůbec jsem si nebyla jistá, jestli dělám dobře... A co myslíte? Byl to asi jeden z nejlepších, nejvíc osobní a pravděpodobně pro můj byznys nejpřínosnější kurz, jaký jsem dosud prošla. A to i přesto, že nabízím spíše klasické fyzické produkty a mám eshop s originální tvorbou. I tady se dají aplikovat získané vědomosti, jen třeba trochu jiným způsobem. A za tohle jsem Stáně z celého srdce vděčná :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže