header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

ŽENA V HARMONII Jaroslava Šrámková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jaroslava Šrámková a vytvořila jsem projekt ŽENA V HARMONII. Inspiruji a podporuji ženy na jejich cestě k životní harmonii prostřednictvím změn vnitřních, i těch vnějších. Jsem autorkou knih, majitelkou malého eshopu HARMONY a vytvořila jsem laskavý a jemný průvodce na cestě k životním změnám, plný rituálů a dalších technik - CESTA DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE. Původní profesí jsem sociální pracovnice, léta jsem se ale věnovala práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pomáhala jsem jim a jejich rodičům zvládat problémy, které tyto děti měly v běžném vzdělávacím systému. V roce 2014 jsem sama prošla velkým životním restartem a svou cestu sdílím s ostatními ženami proto, abych je inspirovala a podpořila, když procházejí životními změnami - vnitřními i těmi vnějšími. Vím totiž, že taková období nejsou jednoduchá a ženy se často cítí velice osamělé. Mou vášní je psychosomatika, která mi pomohla na cestě od přežívání k prožívání života. Zní to složitě, je to ale vlastně celkem jednoduché... jde o to, jak to funguje mezi duší a tělem. Je důležité naučit se naslouchat svému tělu, protože jeho prostřednictvím k nám promlouvá naše duše. A jedině když porozumíme své duši i tělu, tak můžeme být zdraví a šťastní. Pokud jsou naše duše i tělo v harmonii, můžeme náš život doopravdy s radostí prožívat, namísto "přežívání" ze dne na den.

OD PŘEŽÍVÁNÍ K PROŽÍVÁNÍ aneb jak se změnil můj život za 18 měsíců...

Nejste se svým životem tak úplně SPOKOJENÍ ? Máte pocit, že stojíte na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE? Cítíte, že potřebujete ZMĚNU? Zároveň se BOJÍTE, že se nerozhodnete správně ? Před několika lety jsem na tom byla ÚPLNĚ STEJNĚ ! Nechte se tedy INSPIROVAT mým příběhem...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

RESTART... jakmile stisknete tlačítko, není už cesta zpátky

Deník jedné docela obyčejné ženy. Ta se jednoho dne rozhodne obrátit svůj život vzhůru nohama a vrhne se do toho po hlavě… Kniha o tom, že v každém okamžiku našeho života je možné otočit list a začít úplně novou kapitolu.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

POSLOUCHÁTE SVOJE TĚLO... aneb na slovíčko s nemocí

Máte trápení na těle i na duši? Tušíte, že to spolu souvisí, ale netušíte, co s tím? Před pár lety jsem na tom byla úplně stejně… Kniha o tom, co nám prostřednictvím těla vzkazuje naše duše a co s tím.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

DENÍK VDĚČNOSTI

Je těžké být spokojený a šťastný, když vám život stále „hází klacky pod nohy“. Moc dobře to znám… Existuje ovšem jednoduchá technika, která pomůže odrazit se ode dna a cítit vděčnost za to, co ve svém životě již nyní máme… naučím vás ji v tomto krásném, barevném zápisníčku.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

RESTARTOVACÍ BALÍČEK - kniha RESTART + dva barevné zápisníčky - DENÍK VDĚČNOSTI a mini diář pro romantické duše NEKONEČNÝ PLÁNOVAČ

Stojíte na ŽIVOTNÍ KŘIŽOVATCE? Váš život se obrátil VZHŮRU NOHAMA a cítíte se ZTRACENÍ? Pak jste to možná PRÁVĚ VY, pro koho je určený náš "RESTARTOVACÍ BALÍČEK".
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

STŘÍPKY ŽIVOTA... inspirace na každý den v roce

Věřím, že v kterémkoliv okamžiku našeho života můžeme otočit list a začít od začátku. Každý den v roce tedy můžete otočit list v této speciální barevné knize - nekonečném kalendáři a pokaždé tam najdete jinou myšlenku, nápad, inspiraci, povzbuzení... zkrátka jeden střípek, co se třeba bude hodit do té vaší životní mozaiky, kterou právě teď vytváříte.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

CESTA DO HLUBIN ŽENSKÉ DUŠE - online průvodce, který vás laskavě a jemně povede na vaší cestě k životním změnám vnitřním i vnějším

Online průvodce pro ženy, který vás laskavě a jemně povede na vaší cestě k životním změnám vnitřním i vnějším. JSI ŽENA, KTERÁ... cítí, že potřebuje radikálně změnit svůj život? tak, jak žije teď, už dál žít nemůže a nechce? má trápení na těle i na duši? hledá, kdo vlastně je, co potřebuje a co chce? chce žít jinak, ale nemá vůbec představu jak? má zraněnou duši? je unavená svým vlastním životem? cítí prázdnotu a nevidí smysl svého života? je osamělá, smutná, vyčerpaná, bez energie a radosti ze života? má strach, jak sama změny zvládne? nemá odvahu se do změn pustit? PAK JSEM TENHLE PROGRAM PLNÝ RITUÁLŮ A JINÝCH TECHNIK VYTVOŘILA PRÁVĚ PRO TEBE!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

HARMONY - ESHOP, KTERÝ MÁ DUŠI

Eshop s předměty pro harmonii vaší duše, těla i domova. Najdete zde všechny mé knihy pohromadě a k tomu spoustu dalších drobností, které vnesou do vašeho domova krásnou energii. Řada z nich pochází od českých tvůrců.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz PZP ke mně přišel v době, kdy jsem procházela velkým životním restartem a hledala jsem, kdo vlastně jsem a kam chci jít v životě dál. Bylo to na začátku roku 2016 a změnil můj život naprosto k nepoznání. Pomohl mi nalézt mé životní poslání a získat naprostou svobodu a nezávislost - ve všech oblastech života. Doporučuji každému, kdo stojí na životní křižovatce a neví, kterým směrem se vydat dál. Stáňa s Jirkou a jejich kurzy vám budou úžasným průvodcem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže