header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena v harmonii Lenka Pavlíková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem terapeutka v oblasti celostního zdraví, lektorka kurzu Začni hořet, autorka a srdce projektu Žena v harmonii. Inspiruji a předávám své celoživotní zkušenosti. Miluji cestování a svobodu. Žena v harmonii je cesta vědomé ženy, která se vydala ještě více poznat sama sebe, své nitro, chce být zdravá, sebevědomá a krásná. Chce se zbavit vnitřních vzorců a bloků a poznat, jak chutná, žít co nejvíce v rovnováze a harmonii. Je to cesta krásná, obohacující a nekonečná. :) Je to životní styl, kde vše se vším souvisí a skrze vnitřní krásu měníme i tu vnější. I šestitýdenní on-line kurz je o sebepoznání a navrácení se do vnitřního klidu, radosti, energie a posílení sebevědomí. Jde se v něm opravdu do hloubky a výsledkem je velká vnitřní proměna. Je určen zejména pro ženy, které se necítí ve své kůži, jsou unavené nebo ve stresu a potřebují udělat pořádný restart. Chtějí být samy sebou a najít své nové Já. Žena v harmonii je také o spolupráci. Vytvářím prostor ženám, které chtějí být samostatné, nezávislé a podnikat v oblasti zdraví a krásy. Pokud milujete cestování, prostředí žen a program naplněný sebepoznáním, pak určitě uvítáte i společné pobyty. Na ně se moc těším.

E-book zdarma 5 rad, jak začít hořet

E-book je inspirován mým životním příběhem a současně v něm naleznete i myšlenky od předních světových podnikatelů, filozofů a také psychologů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line kurz Začni hořet

Šestitýdenní on-line kurz je o sebepoznání a navrácení se k sobě, k vnitřnímu klidu, radosti, energii a posílení sebevědomí. Je určen zejména pro ženy, které se necítí ve své kůži, přestaly být samy sebou, jsou unavené nebo ve stresu a potřebují udělat pořádný restart. Chtějí být samy sebou a najít své nové Já.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Prošla jsem všemi kurzy Stáni a všechny jsou skvělé, inspirující a rozšiřují znalosti. Měla jsem vizi a touhu podnikat odkudkoli na světě, což on-line svět umožňuje. Stáňa je skvělým průvodcem. Její práce je pečlivá a návody jsou naprosto srozumitelné. Vytvořila jsem e-booky, začala psát články a natočila i on-line kurz. Ke kurzům se i po letech vracím, protože je to studnice nápadů a praktických rad.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže