header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena v běhu Žaneta Hanel

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem nadšená běžkyně a máma tří dětí, která pomáhá ženám najít cestu ze stereotypu, získat novou energii a sílu jít každý den ven a aktivně se hýbat. Projekt Žena v běhu je směřovaný ženám, které se chtějí naučit aktivnímu způsobu života plného nové energie a psychické pohody. Díky získaným zkušenostem jsem vytvořila plán pro ženy a maminky s dětmi, které za pomoci pravidelné chůze a návaznosti na běžeckou cestu získají fyzickou i psychickou krásu. Tento plán jsem si vyzkoušela dvakrát, vždy po těhotenství, které mi přineslo i 30 kilo nadváhy. S programem jsem poprvé začala, když nebyla má psychická stránka v pořádku. Tenkrát jsem si zakoupila knihu od Stáni a začala psát svůj vlastní příběh. Po druhém těhotenství jsem s plánem začala podruhé, abych zpět získala svou fyzičku a tentokrát jsem již nastoupila do kurzu plážové základky. Díky ní, jsem si vytvořila svůj vlastní web se zkušenostmi, které jsem získala. Jdu cestou aktivního životního stylu, který mě naplňuje. Vedu tímto směrem i své tři děti a vedu tímto směrem i ženy, které touží po změně.

8+ zajímavých tipů pro běžecké začátečníky

Seznam podnětů, na které je dobré se zaměřit, než vyběhnete ven.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 sportovních skupinových lekcí, co stojí za to vyzkoušet

Pár tipů na skupinové lekce. Když nevyzkoušíte, nebudete vědět, jaká lekce vás zaujme natolik, abyste se k ní ráda vracela.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Chůze pro vaše zdraví

Naučíte se, jak začít s pohybem, a postupnými krůčky jej zařadíte do svého každodenního života! Chůze vám pomůže nejen s nadváhou, ale i s vaší psychickou harmonií. Pohyb se tak stane vaším pravidelným příjmem energie. ❤️
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Workbook Cesta k běhu v 10 týdnech

Workbook se staně vaším nástrojem na cestě k běhu po dobu 10 týdnů. Průvodce na cestě za aktivním životním stylem. V intervalovém tréninku vás čeká prokládání chůze a běhu po určitý čas. Tomuto jednoduchému a časově nenáročnému tréninku se věnujete ty dny, které si samy určíte, dle svých pracovních a osobních možností.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem dokázala vytvořit svůj vlastní web, pracovat na svém osobním rozvoji a tvořit a vymýšlet tak nové produkty a kurzy pro ženy. Myslela jsem, že základkou to skončí, ale plážové podnikání je ta nejlepší investice, která mě samotnou posouvá dál a díky které se věnuji tomu, co mě opravdu baví. Z toho důvodu pokračuji s plážovým podnikáním na další cestě. Jsem vděčna za tuto šanci, že mohu dělat, co mě baví, a pomáhat tak ostatním ženám, aby se cítily sebevědomé a šťastné stejně jako já.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže