header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena s citem Sandra Woiwode

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Pomáhám vysoce citlivým ženám pracovat se svým zjemněným vnímáním, aby mohly žít život v pohodě a bez stresu. Pomocí metody EFT vás s humorem provedu i těmi nejtěžšími chvílemi, nabídnu nadhled a společně najdeme duhu, světlo a dary vaší citlivosti. ------ Žena s citem Podporuji ženy na cestě k pohodovému životu, bez stresu a v radosti. Citlivost (hypersenzitivita) není slabost. Citlivost je dar - když s ní umíme pracovat. Metoda EFT jinak – s něžným humorem, lehkostí a vtipem Ženy si na mně cení laskavého, něžného přístupu a smyslu pro humor. Propouštíme bloky s nadhledem, něhou a humorem, jdeme do hloubky a někdy kápne i ta slza úlevy či propuštení. Nastavení a správa reklam na sociálních sítích Jako vysoce citlivá introvertka si jdu svojí cestou a k oslovování klientů nechci být na sítích od rána do večera. K propagaci se mi výborně osvědčila placená reklama na Facebooku a Instagramu. Pro kolegyně online podnikatelky zajišťuji nastavení a správu placených reklam.

Propusť stres s lehkostí - EFT minikurz zdarma

Nenaučili Tě, jak fungovat ve světě plném tlaku a stresu? Dovol si žít v pohodě a radosti. Propusť stres s lehkostí! Už nemusíš utíkat, abys nemusela nostit tíhu světa. Nauč se EFT techniku, propusť stres s lehkostí! A začni si konečně život užívat s radostí!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Minikurz Žena s citem

Snažíš se být výkonná, ale je toho na Tebe moc? Ať zkoušíš všechno možné, stejně se cítíš vyčerpaná? Jsi vysoce citlivá žena? Nejsi sama! Co Ti minikurz přinese: Pochopíš, proč reaguješ jinak než ostatní. Dozvíš se o základních vlastnostech vysoké citlivosti. Získáš praktické tipy, jak na zvýšenou vnímavost vjemů. Hravě se seznámíš s metodou EFT, která pomáhá proti stresu a umí léčit traumata a bolestivé vzpomínky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

EFT desetiminutovka

Chceš EFT na míru? Chceš propustit stres, ale nemáš čas trávit hodiny na konzultacích, terapiích, četbou knih či studiem seberozvoje? EFT desetiminutovka je 5-10minutové video, připravené Tobě na míru. Odkryj skutečnou příčinu problému, získej nadhled nad situací a propusť, co už Ti neslouží. Strach a stres a se zmírní a Ty pocítíš opět klid a radost. Nečekej a přihlas se o svoji EFT desetiminutovku na míru!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Minikurz pro vysoce citlivé multipotenciálky

Něžný a lehký minikurz pro všechny ženy, které hledají svěží pohled na své jemné nastavení. Vyčerpává Tě ta neutuchající potřeba být vždy a všude – a hlavně o nic nepřijít? V minikurzu se naučíš, jak se zklidnit, nabrat síly, abys pak mohla dělat, po čem Tvé srdce touží.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem získala skvělé a detailní postupy, jak na web, grafiku, psaní blogových článků, fakturační systém... Ocenila jsem detailní návody ve videích i textech. Nedocenitelná byla skvělá podpora a motivace od Stáni a jejího týmu a úžasných spolužáků v kurzu. Díky moc!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže