header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena mezi stromy Petra Palusová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Miluji stromy, čerpám z nich stabilitu, sílu a bezpečí, jež skrze meditace a stromové obrázky předávám dál lidem. Zároveň se profesně specializuji na podporu a vedení svých klientů při navrhování a tvorbě jejich zahrad.

eBook První krok k vaší zahradě

První krok k vaší zahradě aneb důležité otázky na cestě. Tento eBook vám pomůže získat celistvý pohled na zahradu a pomůže vám si ujasnit základní otázky ohledně plánování a budování zahrady.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Psychická KÁPÉZETKA

Psychická KÁPÉZETKA aneb úleva od vnitřního pnutí, smutku a vzteku. Konkrétní tipy, postupy a zamyšlení, jak to zvládnout. VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Jak na zahradu

Navrhněte si zahradu sami podle sebe, povedu vás. Do eBooku jsem vložila svoje know-how zahradní architektky a krok po kroku vás tím procesem provedu. Zároveň vám budu krýt záda, než se pustíte do realizace, máte v rámci eBooku 40minutovou konzultaci vašeho návrhu zdarma. ;)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook STROMY a jejich poselství

Informace o stromech napříč různými obory a přístupy. Napříč hmotou a duchovnem. Získáte celistvý pohled na svět stromů. Dostanete návody na to, jak se stromy můžete propojit. A nechybí ani kreativní část v podobě stromu přání a vděčnosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi doslova otevřel oči a nejen to, otevřel také mě světu. Už konečně vím, jak na to, dostala jsem mapu a podporu na cestě. Upřímně sama bych ty jednotlivé dílky do toho funkčního celku neposkládala, ani bych nevěděla, že ty dílky potřebuji. :D Jsem za tento kurz moc vděčná, budu se k němu vracet a zlepšovat se. ;)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže