header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žena Bohyně Petra Růžičková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem autorkou projektu Žena Bohyně, protože každá žena je prostě Bohyně. Žena Bohyně je žena mnoha tváří. Tvoří, sdílí a miluje vše, co ji potká... žije tady a teď v duchu zen buddhismu. Jsem průvodkyně světem Osho Zen Tarotu, který mě provází již více než 12 let. Díky moudrosti těchto karet a energii mistra Osha, kterou nesou, ukazuji svým klientům příčiny a následky situací, které prožívají. Inspiruji své klienty netradičními duchovními přístupy, spojuji metody koučingu a duchovního výkladu karet. Mám dar vhledu do situací, cítím příčiny, které jsou podstatou tvoření a dokáži dovést své klienty ke změně a pochopení toho, co se u nich děje. Miluji návraty k moudrosti našich předků, k něze a síle, se kterou žily. Vždy zvažuji jak hmotnou, tak nehmotnou stranu procesu. Cítím energie věcí, které dokáží náš život ovlivňovat.

7 Kroků k ovládnutí energií kolem Vás

Zjistěte, jaké energie na Vás ve Vašem životě nejvíce působí a jak je můžete změnit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Osho Zen Tarotu

Jedinečný online kurz Osho Zen Tarotu. Vykročte se mnou na cestu poznávání sama sebe.Naučte se vykládat Osho Zen Taroty a získejte každodenního pomocníka a rádce na Vaší duchovní cestě. Můžete se těšit na - 6 společných týdnů - 4 základní výklady - Detailní významy karet i jednotlivých výkladů - Osobní podporu při výkladech
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Roky jsem hledala své poslání, něco, co bych dělala celý život a byla přitom opravdu šťastná. Hledala jsem svou cestu - přála jsem si věnovat energii něčemu, co by dávalo smysl. A pak jsem objevila Stáňu a její plážovou přípravku - jestli jsem zaváhala, tak jenom chvilku. Od té doby jsem na cestě - na cestě sebezpoznávání a tvoření svého vlastního světa, svého podnikání. Díky Stániným kurzům vím, kdo jsem, jaké mám dary a jak mohu být šťastná já a zároveň pomáhat i druhým žít svůj život šťastněji a smysluplněji. Je to báječná cesta a já jsem za ní více než vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže