header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zeleninové příběhy Monika Eberhard

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
🥕Jsem vášnivá kuchařka zeleninových pokrmů, která ví, že na zelenině si fakt můžete pochutnat. 🥒Předávám dál inspirace a nové nápady na vaření (nejen) zeleninových mňamek. 🥑 Miluji francouzskou kuchyni a její neotřelé kombinace. Ráda vařím pro moji velkou rodinu a jsem nadšená, když vidím, jak jim chutná. Vymýšlím a upravuji jídla tak, aby se dala rychle připravit a zároveň chutnala. Moji miláčkové mají totiž pěkně zmlsané jazýčky. Základem mých jídel je zelenina, ale ráda si pochutnám i na dobrém kvalitním mase. Vím, že spousta žen, a speciálně maminek, by chtěla zařadit do svého jídelníčku více zeleniny, ale neví jak na to, aby jim zbytek rodiny neutekl od stolu :). Ráda vám pomůžu! Moje cesta do zeleninového „ráje“ vedla přes Francii, kde jsem postupně objevovala, jak úžasně se dá zelenina (a nejen ta) připravovat…

Polífkovník aneb 8 úžasných zeleninových polévek po francouzsku

Zeleninové polévky jsou základem francouzské kuchyně. Dají se připravit ze všech možných druhů zeleniny... Jaké recepty najdete v mém Polífkovníku? - Mrkvová s červenou čočkou - Cizrnová s fenyklem - Pórková - Dýňová s chilli - Trojbarevná zeleninová - Česnečka po francouzsku - Mrkvová se zázvorem - Celerová s ořechy
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Salátníček aneb 8 receptů na salát trochu jinak

To, že salát není jen šopák, už dávno víme! Zkuste připravit nové saláty trochu jinak, než jsme zvyklí. Jaké recepty najdete v mém Salátníčku? - Fazolkový s tuňákem - Křupavý s marinovanou roštěnou - Severský se sleděm - Těstovinový s lososem - Cuketový s kešu - Salát s kozím sýrem - Melounový s parmskou šunkou - Mexický od Delphine
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kuchařka Moje zeleninové příběhy

Mončooo, jak děláš tudle zeleninu? Volaly mi kamarádky a pídily se po receptech, které u nás ochutnaly. A tak jsem se rozhodla je sepsat. I s příběhy, které se k nim váží. Zvu vás ke mně do kuchyně ochutnat zdravé mňamky. Tak, jako při prohlížení rodiného alba vám vyskakují vzpomínky a příběhy, vážou se i k mým receptům rodinné historky a příběhy s kamarády. Než se pustíte do vaření, udělejte si chvilku klidu s kávičkou nebo vínkem a přečtěte si můj zeleninový příběh…. Kuchařku si můžete pořídít jak v elektronické, tak tištěné formě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže pro mne byl neuvěřitelnou vlnou kreativity a tvoření. Konečně se mé sny začaly posouvat dále a nabírat konkrétních rozměrů! Je to jen začátek cesty, ale cítím, že na vlně už jedu, a dokonce si pomalu na prkně nacházím stabilitu :).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže