header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rehana - Fashion mentoring Rehana Ježková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Více než 11 let jsem se věnovala řízení vlastní výrobní firmy. Vytvořila jsem nádherný a smysluplný produkt, který si zakoupilo přes 35 000 lidí z celého světa. Umím se nadchnout a vdechnout nápadu život a přitom si zachovat tolik potřebnou vášeň a radost z každého vyrobeného a prodaného kusu. Provedu vás procesem, kdy z prvního nápadu a možná prvních pár kusů výrobků, prodaných svým kamarádkám, vybudujete úspěšné a smysluplné podnikání, které vás bude stále naplňovat tak, jako na začátku. Nasbírala jsem mnoho zkušeností a prošla mnoho cest. Dlouho jsem nechápala, proč se v podnikání tak často trápím. Proč mi nesedí tvrdý výkonnostně zaměřený mužský business svět. Když jsem já byla na samém začátku, nevěděla jsem vůbec nic. Měla jsem nápad a nadšení. Ženskou intuici a motivaci. A taky obrovskou radost. Neměla jsem nikoho, kdo by prošel cestou, na kterou se chystám vykročit. Pokud jsem měla nějakého mentora, byl to muž. Zkušený a schopný, ale muž. Rady byly tedy předávané v nejlepší vůli a s láskou ke mně, ale přesto orientované na výkon, na tvrdý, mužský business svět, kterému jsem nerozuměla. Kdybych dnes potkala své mladší já, přála bych mu, aby se mělo možnost učit od ženy. Abych věděla, že jsou cestičky, které prošla přede mnou, a řekla: „Hele, tohle nemusíš. Tuhle chybu jsem já už udělala, neopakuj ji.“ a nebo „K tomuhle cíli můžeš dojít i jiným způsobem. Klidně pomaleji a s jemností a úctou k sobě samé.“ Tou ženou pro vás mohu být já. Pomůžu vám skloubit čas strávený na projektu, mateřství, partnerství i tolik potřebný čas pro sebe sama. Ukážu vám, jak v podnikání neztratit svou silnou ženskou stránku a nepřestávat Tvořit. Své myšlenky, projekty i obyčejný život se dvěma dětmi sdílím na svém Facebooku a Instagramu

13+1 otázek, které vám pomohou stát se z tvořilky podnikatelkou

V tomto eBooku Vám povyprávím část mého příběhu, kterou ještě asi nikdo neznáte a zavedu vás k otázkám, které pokládám svým klientkám, hned na začátku naší spolupráce.⁣Ty otázky ale nejsou pro mě. Jsou tu pro vás. Budou vaším společníkem a až se na ně podíváte po letech, stále k vám budou hovořit a posouvat vás na cestě vpřed. Mockrát totiž skočíme do něčeho po hlavě a zjistíme, že otázku „proč“ jsme si ještě nepoložili a na způsob „Jak“ přicházíme za chodu…⁣ Tak se na chvilinku zastavte a zamyslete. Věřte, že Vám to přinese mnoho užitku teď a hlavně do budoucna.⁣
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

miniKurz Produktové focení na figuríně

Kurz, který jsem vám vytvořila , protože já sama jsem tyto fotky využívala hojně.  A musela jsem se všechno naučit sama. Metodou pokus - omyl a hodinami strávenými za foťákem a počítačem. Protože jsem nenašla nikoho, kdo by mi ukázal, jak na to. To vy nemusíte. Naučím vás svůj plně funkční systém, jak vytvořit takové produktovky, které pak budete hrdě ukazovat světu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Fashion metoring a osobní konzultace

Máte skvělý nápad, fyzický produkt, kterému naprosto věříte a chcete jej nabídnout ostatním lidem, ale nevíte jak na to? Rádi byste začali vyrábět ve větším množství, ale netušíte, jak zajistit, naplánovat a udržet výrobu? Máte pocit, že máte rezervy v oblasti marketingu, vymýšlení prodejní strategie a komunikace se zákazníky? Bojíte se, že s větším objemem práce ztratíte vášeň a spojení s prvotním nadšením? Když rozjíždíte nebo již vlastníte módní značku  a ráda byste  jí postavila na pevné základy v souladu  s vašimi hodnotami a vnitřní motivací. Máte skvělý nápad, fyzický produkt, kterému naprosto věříte a chcete jej nabídnout ostatním lidem ale nevíte jak na to? Chcete vytvořit módní značku ale ve světě výroby textilu se nevyznáte? Neumíte si výrobu naplánovat a netušíte, kde shánět látky a ostatní materiály, ani kdo vám to ušije? Rádi byste začali vyrábět ve větším množství ale netušíte, jak zajistit, naplánovat a udržet výrobu? Máte pocit, že máte rezervy v oblasti marketingu , vymýšlení prodejní strategie a komunikace se zákazníky? Bojíte se, že s větším objemem práce ztratíte vášeň a spojení s prvotním nadšením? Nevíte, jestli dokážete skloubit práci na projektu, mateřství a váš drahocenný čas na sebe sama? Pojďme propojit váš nápad a mé zkušenosti a posunout se o velký kus dopředu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže pro mě byly jedním obrovským AHA. Dlouhá léta kolem mě kroužily kamarádky, které již své online podnikání vybudovaly. Já sama jsem s nimi byla nadšená, jak nádherně to funguje, ale myslela jsem si, že to s mým „fyzickým“ podnikáním tak nějak nejde dohromady. Pravda je ale úplně opačná. Model Podnikání z pláže je téměř esenciální pro úspěšné podnikání v jakémkoli oboru, který si vymyslíte. Pro mě je to nekonečná možnost předávat své zkušeností dál a pomáhat tak ostatním ženám vybudovat jejich úspěšné a laskavé „fyzické“ podnikání. A navíc je to cesta ke svobodě. A to je, konec konců, ten největší a nejkrásnější důvod, proč podnikáme.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže