header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Ze života na Maltě Petra Studničková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Více než 3 roky jsem žila na Maltě. I díky práci v tamní cestovní kanceláři jsem měla možnost tento ostrov poznat důkladně ze všech stran. Ať už se na Maltu chystáte na dovolenou, nebo se sem chcete přestěhovat, mám pro vás spoustu užitečných a osobně ověřených rad a tipů, jak si svůj pobyt co nejvíce užít.

Autem na Maltu a zpět aneb Naše cesta s malým dítětem a velkým psem

Nechte se inspirovat naší vlastní cestou a vydejte se autem na Maltu! V tomto e-booku vám dám konkrétní tipy, jakou trasu zvolit, jaký trajekt si vybrat i kde se po cestě ubytovat. Pokud cestujete s dětmi nebo se svými čtyřnohými mazlíčky, najdete tu i spoustu užitečných rad, tak aby si cestu užili opravdu všichni.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Maltský itinerář na míru

Nechte si vytvořit itinerář na míru, ušetřete spoustu drahocenného času a užijte si dovolenou přesně tak, jak chcete vy! Díky itineráři na míru získáte konkrétní program na každý den – co se vyplatí navštívit, informace o dané lokalitě, otvírací časy daných pamětihodností, ceny vstupného. Získáte tipy na vyhlášená zajímavá místa i tipy na místa, která stojí za to navštívit, ale kde určitě nepotkáte davy turistů. Získáte tipy na dopravu, na ubytování, na stravování. Nebudete tak potřebovat cestovku, aby vám výlet naplánovala, ani si na internetu muset zjišťovat, jaký program by byl pro vás ten pravý.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Podnikání z pláže jsem si zvládla sama bez něčí pomoci vytvořit svoje webové stránky, včetně nastavení všech automatizovaných procesů. Ke kurzům mám doživotní přístup a tak, když něco zapomenu, můžu se k tomu v pohodně vrátit. Díky komunitě okolo Podnikání z pláže jsem našla několik spřízněných duší, se kterými spolupracuji na různých projektech. Také je tu samozřejmě spousta zkušenějších a inspirativních lidí, kteří mě motivují posouvat se dál. Je skvělé, že i po skončení mých kurzů Stáňa a Jirka stále vymýšlejí další projekty, ke kterým se můžu přidat, získat další zkušenosti a zviditelnit svoje podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže