header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdravý kůň MVDr. Denisa Heczková

Profilový obrázek
Kategorie: Zvířata
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jmenuji se MVDr. Denisa Heczková. Jsem veterinární lékařka. Celý svůj život jsem obdivovala koně, vlastnila jsem koně, pečovala o ně a jezdila na nich, četla časopisy a knihy o koních. Vlastně mě nic jiného nebavilo a nezajímalo. Nakonec jsem se rozhodla vystudovat veterinární medicínu v Brně. Máme to v rodině a bylo mi to předurčeno. Má osobní zkušenost s koňmi byla opředena celou řadou zdravotních problémů. Dnes bych spoustu z nich řešila úplně jinak než kdysi. Velké řadě problémů se dá předcházet. A já si stojím více než kdy dřív za tím, že prevence je lepší než léčba. Ráda píšu články, vytvářím prezentace a informační materiály. Projekt Zdravý kůň mi to umožňuje. Umožňuje mi pomáhat další cestou. Cílem a posláním mé profese a projektu „Zdravý kůň“ je pomáhat vám v péči o zdraví vašich koní.

5 veterinárních rad, jak správně odčervit koně

Tento eBook jsem vytvořila pro všechny majitele koní, kteří se chtějí dozvědět základní informace o odčervování koní. Jak se vyhnout nejčastějším chybám a jak zajistit maximální účinek odčervovací látky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Odčervování koní

Obsáhlý eBook, ve kterém najdete vše základní, co je potřeba znát ohledně odčervování koní a vnitřních parazitů. Zaměříme se společně na to, abyste dokázali své koně správně odčervovat a abyste se lépe orientovali v nabídce odčervovacích přípravků. Dozvíte se hodně teorie o vnitřních parazitech koní, jejich vývojovém cyklu a možnostech jejich tlumení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem se naučila vše potřebné k tomu, abych mohla vytvořit a vést svůj vlastní blog a monetizovat své vědomosti. Hledala jsem způsob, jak si vytvořit „pasivnější“ zdroje příjmů a tento kurz mi pomohl jeden takový zdroj vybudovat. Kurz mi otevřel dveře do nového světa, kde se mohu kreativně realizovat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže