header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdravocvična Andrea Špinarová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Studuji Fyzioterapii a specializuji se na rehabilitaci pohybového aparátu pomocí Jógy a SM systému. Ráda učím lidi, jak tělo správně nastavit, aby mohlo fungovat zdravě a bez bolesti. To vše srozumitelně a s úsměvem.

Zdravá záda s lanem na SM systém

Zbavte se bolestí zad pravidelným cvičením, které vám zabere 15 minut denně a navíc vás bude bavit!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Zdravá záda

Kurz, ve kterém se naučíte 5 pravidel a 5 cviků pro zdravá záda s lanem na SM systém, které vás budou bavit a budete se po nich cítit dobře :-).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka a nyní střední jsou pro mne úžasnou náloží inspirace a nových vědomostí. Díky Stáně jsem vytvořila projekt Zdravocvična a dále ho rozvíjím. Překonala jsem strachy z používání nových aplikací, začala točit videa, publikovat články a pokaždé, když se mi do něčeho nového nechce, protože je to neznámé a složité, vzpomenu si na Stáňu a spolužáky z plážové základky a střední. Díky nim vím, že to takto má každý, a že na každém záleží, jestli tu nechuť překoná a pustí se do nových věcí, které ho posunou dále, a nebo jestli zůstane dál stát na místě. Je to jenom volba, každého z nás. Díky!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže