header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdraví těla i duše Lenka Blahutova

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Díky svým osobním zkušenostem s mým zdravím mohu být dnes ostatním průvodkyní na cestě ke zdraví těla i duše. Používám k tomu masáže, metodu EFT, NLP, Kvantové léčení a další. A hlavně lidi učím, jak vše zvládat sám, na živých kurzech. Více o mně se dozvíte zde: https://blahulenka.cz/o-mne/muj-pribeh/

Základní postup metody EFT

V e-booku najdete popis jednoduchého základního postupu metody EFT, podle kterého se ji může naučit každý, kdo chce něco ve svém životě změnit. Je to dovednost jako každá jiná, kterou se ve svém životě běžně učíme.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 nejčastějších chyb při používání metody EFT

V e-booku je popsáno 5 nejčastějších chyb při používání metody EFT, abyste se jim mohli vyhnout a dosáhli rychle dobrých výsledků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Breussova masáž

Breussova masáž páteře

Breussova masáž je jediná, která vyživuje meziobratlové ploténky a tím oddaluje od sebe jednotlivé obratle. Nervy tak mají více místa a tím mizí bolesti zad, vystřelovací bolesti do nohou a zlepšuje se stav páteře (i u degenerativních onemocnění, jako je Bechtěrevova choroba).
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz PzP mi přinesl možnost ukázat se lidem, tím zvýšit svůj příjem a spoustu radosti z tvoření a z toho, že mohu pomáhat více lidem najednou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže