header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdraví – Kondice – Vitalita Soňa Pavlíčková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
S občasnými přestávkami se výživou zabývám od svých dvaceti let. Vyzkoušela jsem na sobě různé výživové směry. Byla to makrobiotika, vegetariánství, syrová strava, praktikovala jsem půsty, detoxikaci, sbírala jsem léčivé byliny, míchala jsem z nich různé čajové směsi a vyráběla tinktury.  Po dlouhých letech pokusů, které se neobešly bez omylů, jsem se vrátila k pestré a vyvážené stravě, kterou doplňuji funkčními potravinami a doplňky stravy. Na základě vlastních zkušeností provázím ženy na cestě proměny za lepším Já. Podporuji je při změně stravovacích a pohybových návyků, směřujících k psychické vyrovnanosti a spokojenosti s vlastním tělem. Při své práci kombinuji principy poradenství, koučinku a psychoterapie.  Další mojí srdcovou záležitostí je spolupráce s Psychoterapeutickou linkou Sluchátko, působení na terapeutických platformách Terap.io. a Tymosia. Mou „třešničkou na dortu“ jsou terapeutické a koučovací konzultace při chůzi či pobytu v přírodě.

Pět taháhů pro ženy 50+ JAK BÝT FIT

V eBooku Pět taháků pro ženy 50+ JAK BÝT FIT vám ukážu, na co se zaměřit, abyste se cítila skvěle, měla dostatek energie a byla spokojená se svým tělem. Sdílená doporučení a tipy jsem vyzkoušela sama na sobě. Troufám si tvrdit, že nyní jsem v lepší fyzické i psychické kondici než před deseti lety. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz byl pro mne velkou školou a obrovskou inspirací. Díky němu jsem se naučila věci, o kterých jsem se domnívala, že jsou dosažitelné pouze pro mladší generaci. Musím přiznat, že jsem hodně zápasila se svými strachy, výmluvami a nižší mírou flexibility při osvojování si všech technikálií, které je nezbytně nutné zvládnout, aby web fungoval, tak jak má. Díky skvělé a úžasné podpoře celého plážového týmu v čele se Stáňou a díky spolužákům jsem svoje strašáky překonala. Nyní mám radost z tvůrčí práce, mohu pracovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu, a to mi dává úžasnou svobodu. Moc děkuji. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže