header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zažraná máma Lucie Machutová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem zažraná máma tří prťavých gentlemanů. Ukazuju moderním mámám a tátům, jak zůstat cool a zároveň věnovat svým dětem hřejivou náruč kontaktního rodičovství. Vyhmátla jsem pointy alternativních směrů výchovy a srozumitelně je předávám rodičům. Bořím mýty o výchově, kojení a mateřství. Pomáhám ženám najít v sobě mateřskou sebejistotu a rozjasňuju jim jejich rodičovství. Srozumitelně, věcně, bez patosu. Podpora, informace a inspirace v moderním hávu. ;-)
Tahák nejen pro Zažrané mámy

TAHÁK (nejen pro) ZAŽRANÉ MÁMY

Udělejte si jasno v moderních stylech výchovy! Tahák alternativní výchovy a kontaktního rodičovství pro moderní rodiče. Objevte, co je v každém stylu klíčové – bez zbytečné omáčky. ;-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Tahák prvorodičky

Tahák prvorodičky

Začněte mateřství v pohodě – stáhněte si Tahák prvorodičky zdarma a já vám k tomu přidám další užitečné články do mailu. ;-) Tahák je grafická karta, takový výcuc Manuálu prvorodičky, s připomenutím toho nejzásadnějšího pro budoucí maminky. Klíčové info o porodu, kojení, spánku dětí, šestinedělí a dalším – bez zbytečné omáčky. ;-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Mama sessions se Zažranou mámou

Mama sessions – pravidelná online setkání pro mámy

Každý druhý měsíc pořádám online setkání pro (budoucí) mámy, které chtějí své děti vychovávat s respektem. Podpora – pokec – inspirace – informace a řešení drobných problémů s dětmi nebo nepodporujícím okolím.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Manuál prvorodičky

Manuál prvorodičky

aneb klíčové informace pro budoucí a čerstvé maminky. • Najděte své vlastní mateřské sebevědomí a nevyžádané rady okolí vás nerozhodí. • Kojení pro vás nebude noční můra, ale radost. • Dozvíte se, co si počít s pláčem miminka. • Nebudete v šoku z toho, jak se novorozeně chová. • Zjistíte, jak si usnadnit každodenní (a každonoční) život s miminkem. • Připravte sebe i okolí na šestinedělí, takže si ho užijete bez stresu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
online konzultace Vzpruha pro rodiče

Online konzultace Vzpruha pro rodiče

Trápí vás chování vašeho dítěte? Nevíte si rady s kontaktním rodičovstvím? Potřebujete se zorientovat v tom, co je pro vaše dítě nejlepší? Domluvte si online konzultaci! Příklady témat: • respektující výchova, • pláč dětí a mateřské výzvy, • společné spaní a spánkový režim dítěte, • nošení dětí, výběr nosítka, kontrola úvazu, • bezplenková komunikační metoda, • tlak okolí a vlastní mateřská kompetence, • kojení (neakutní potíže) a odstavování, • rovnováha v rodině a emoce rodičů.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Inspirační dny pro zdravé hranice ve výchově

Inspirační dny pro zdravé hranice ve výchově

Nejasné nebo chybějící hranice jsou důvodem nejedné mateřské frustrace – pojďte to změnit! Děti hranice potřebují – jak je nastavovat účinně a s respektem k dítěti i k sobě?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Minikurz Komfortu při odstavování a kojení

Minikurz Komfortu při odstavování a kojení

Trápíte se s kojením batolete? Pomýšlíte na odstav, ale docela se ho děsíte? Chcete konec kojení provést co nejjemněji a s respektem k dítěti? Je to možné! Laskavý, pozvolný odstav existuje! V tomhle kurzu vás jím provedu a společně najdeme vaši individuální cestu, aby vás kojení zase těšilo nebo abyste ho ukončili opravdu na pohodu. Kurz je vhodný i pro zredukování kojení a zpříjemnění si kojení bez změny četnosti.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Bez PzP bych vůbec podnikat online nezačala! Otevřelo mi úplně nový svět, seznámilo mě s naprostými základy, zákonitostmi a mechanismem automatizace. Nikdy Stáně nepřestanu být vděčná! Díky ní jsem rozjela online podnikání s malými dětmi po boku, aniž bych je ochuzovala o společný čas.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže