header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zažívej Chytře! Anna Zavaďáková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem vědkyně, maminka a expertka na problematiku střevního mikrobiomu. Nejnovější vědecké poznatky předávám lidem srozumitelně a zároveň je vedu na cestě ke zdravému trávení, psychické pohodě a respektu k sobě samým.

Poznej svůj mikrobiom

Poznejte, co je to mikrobiom a jak ho využít pro kontrolu své váhy, zažívání, nálady a zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Respektuj svůj mikrobiom

Seznámím Vás s pravidly v oblasti stravování, které jsou základem pro náš zdravý mikrobiom, dále s technikami, jak nebýt neustále napjatí a jak být k sobě laskaví, jak být aktivní, i když nemáte čas, jak pracovat se svými strachy a jak žít tady a teď.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Naučila jsem se všechny praktické věci, které jsou nutné pro online ponikání – ujasnit si téma a cílového klienta, realizaci webových stránek a provoz sociálních sítí, naučila jsem se strategie, jak oslovit zákazníka, jak prodávat. Dostala jsem k dispozici právní podklady pro realizaci podnikání. Díky komunitě kurzu jsem cítila velkou podporu, sounáležitost a možnost se poradit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže