header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zážitky, outdoor a seberozvoj Linda Horčičková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Vezmu tě ven. Do lesů, skal a strání, kde zažiješ dobrodružství, akci a svobodu. Provedu tě světem zážitkového vzdělávání. Ukážu ti, co je v něm právě pro tebe. Ale jinak jsem normální holka. Jako ty. :-) Co bys o mně měla vědět? 1. Nejdůležitější životní hodnota je pro mě SVOBODA. V závěsu je upřímnost, respekt a tolerance. Mimo škálu stojí zdraví, které považuju za nutnou podmínku všeho. 2. Věřím, že klíčem ke štěstí je neustálý seberozvoj. 3. Zážitek a zkušenost jsou nejdůležitější životní komodity. Skvělé na nich je, že ti je nemůže nikdo a nic vzít. 4. Věřím, že domov není místo. Je to stav mysli. 5. Potkat duši můžeš nejlíp v přírodě, v akci, a když opravdu chceš.

O krok blíž k sobě

4 techniky využití zážitků běžného dne pro svůj rozvoj, které zvládnete i vy. E-book inspirovaný přístupem zážitkové pedagogiky aplikující její principy do každodenního života. E-book četlo už přes 300 čtenářů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Karty vědomého prožívání: Zemětřesení hodnot

Pilotní sada autorských Karet vědomého prožívání vytvořených na míru korosituaci na jaře 2020. Karty obsahují 7+1 zásadních životních hodnot, které se nám všem s příjezdem koronacirkusu zatřásly. Každá hodnota je zpracovaná ve 3 kartách. Ranní karta obsahuje drobný úkol, inspirační karta obsahuje text o tématu a večerní karta obsahuje reflexi ranního úkolu. Karty fungují jako e-mailový program. Každé ráno po dobu 8 dní ti přijde do e-mailové schránky zpracované 1 téma. Zemětřesením hodnot prošlo již na 600 účastníků.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Poznej tajemství mikrodobrodružství

Jak získat nové zážitky a víc energie do běžné reality. Čtyřtýdenní kurz pro aktivní ženy, které vyčerpává věčný kolotoč děti – domácnost – práce. Čtyřtýdenní online kurz využívá moudrosti skupiny v uzavřené FB komunitě. Kurz je ideální pro tebe, pokud cítíš, že i když máš docela fajn život, potřebuješ do něj dostat aspoň kousek svobody, aspoň kousek dobrodružství. Je pro tebe, pokud se chceš naučit vystupovat z rutiny a pomocí nevšedních zážitků získávat a udržovat energii pro běžné dny. Dozvíš se, co je to mikrodobrodružství a jak z něj čerpat energii – v tvojí konkrétní životní situaci s tvými zkušenostmi. Naučíš se praktické techniky, které ti pomohou nastavit mysl tak, aby se u tebe dobrodružstvím dařilo. Najdeš svůj způsob toho, jak k sobě dobrodružství pozvat. Naučíš se vytvářet a vyhledávat svoje vlastní dobrodružství, a tak z nich budeš získávat energii do běžného života i po skončení kurzu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Cesta harmonie s Kartami vědomého prožívání

Karty vědomého prožívání zpracovávají 4 velká životní témata z různých úhlů pohledu. Karty jsou interaktivní, obsahují zamyšlení, úkoly a jejich reflexe. Čtyřtýdenní online kurz využívá moudrosti skupiny v uzavřené FB komunitě. Během čtyř týdnů ti postupně pošlu do e-mailu celkem 76 karet týkajících se témat: Vztahy, Životní rovnováha, Vyjadřování vděčnosti, Myšlenky a slova. Karty dostaneš elektronicky do e-mailu v tiskovém PDF. Karty si můžeš vytisknout a používat je opakovaně. Pokud zrovna nemáš možnost tisku, můžeš s nimi pracovat i v elektronické podobě. Stačí ti 10 minut ráno a 10 minut večer. Každé ráno po dobu čtyř týdnů dostaneš do e-mailu celkem 3 karty: 1) Kartu s úkolem dne, nad kterým můžeš až do večera přemýšlet. 2) Speciální kartu s textem na dané téma. Z textu načerpáš jiný pohled na věc a možnosti toho, jak zaujmout k tématu svůj vlastní postoj. Získáš povzbuzení, myšlenky a souvislosti, díky kterým lépe najdeš v daném kontextu sama sebe a svůj prostor. 3) Kartu, ve které se večer vrátíš k úkolu dne a shrneš a zhodnotíš si své myšlenky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Doprovázené poutě

Chůze v krajině umí divy. Ne nadarmo je institut poutí starý jako lidstvo samo. Pouť tě vytrhne z rutiny tvých dní. Dá ti nové podněty a nové úhly pohledu. Při chůzi se dobře povídá. Při chůzi se dobře i mlčí. Ve fázi mlčení často probíhají zásadní procesy. Chůze v krajině přirozeně podporuje bytí tady a teď. Pouť = Jdeš krajinou. Obvykle odněkud někam. Cíl, kam dojdeš, nebývá tak podstatný. Důraz je na procesu. Na cestě samotné. Doprovázená pouť = Jsme tam spolu. Ty v roli poutníka. Já v roli tvé průvodkyně. Využíváme chůze a pobytu v přírodě k tomu, abychom se dostali blíž k tvému ZÁMĚRU. Pouť trvá obvykle 1 den. Sejdeme se ráno na určeném místě a skončíme k večeru. Jdeme spolu, nebo spolu odpočíváme. Mluvíme spolu, nebo spolu mlčíme. Procházíme vnější krajinou a tím i krajinou vnitřní. Čas a prostor poutě je tvůj. Já tě jím provázím. Záměr si stanovuješ Ty. Buď tak učiníš v čase před poutí (doporučuji dát tvorbě záměru čas, klidně několik dní). Nebo ti ho pomohu nalézt na začátku poutě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže může za to, že vůbec podnikám. Stáňa (později i Jirka) mě provedla začátky, které bych sama těžko zpracovala. Těžko bych vydržela. Dodnes se k základce vracím pro návody a postupy, když už si něco nepamatuju. Plážová střední mě drží nad vodou. I když ji využívám už méně, dává mi vědomí, že vždycky je kam se obrátit a že v tom nejsem sama.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže