header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zažít Maroko Tereza Huclová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Několik let jsem prožila v Maroku. Zamilovala jsem si tamní přírodu, lidi i jejich humor. Jsem zakladatelkou cestovní kanceláře Zažít Maroko a na společných cestách lidem ukazuji, že památky vyjmenované v cestovních příručkách jsou jen nepatrným zlomkem toho, co v Maroku lze skutečně zažít a objevit. Nezávislým cestovatelům navrhuji cesty na míru a pro milovníky vysokohorských túr organizuji treky, jež je zavedou do těch nejodlehlejších a zároveň nejkrásnějších údolí a tradičních berberských vesniček. O Maroku také často přednáším a píšu články pro cestovatelské časopisy a portály. Protože mi v Čechách chybí jasné marocké barvy, rozjíždím nově e-shop s marockými dekoracemi, módou a kosmetikou. Dostane jméno, jak jinak než Barvy Maroka😊

Jak nešlápnout v Maroku vedle. 13 vyzkoušených tipů, díky kterým se vyhnete kulturním nedorozuměním.

Chystáte se do Maroka a chcete Maročany překvapit detailními znalostmi jejich obyčejů? Získat si je tím definitivně na svou stranu? V e-Booku se například dozvíte, proč byste měli jíst na návštěvě nejprve zeleninu a pak maso, nebo v jaké situaci smlouvat o ceny a kdy se to naopak nehodí. e-Book je ucelený pohled na marocké zvyklosti a užitečná pomůcka, ať už cestu do Maroka plánujete, nebo se prostě jen zajímáte o cizí země.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zažít Maroko v mini skupince stejně naladěných cestovatelů

Ideální volba, pokud chcete poznat Maroko dosud nezasažené turismem a zároveň si užít pohodovou dovolenou v sympatické společnosti. Skupinky o velikosti max. 8 spolucestovatelů osobně provádím a vy si tak nemusíte vůbec lámat hlavu, KDE a JAK najdete všechna ta zajímavá místa, ani že vás maročtí obchodníci vezmou na hůl.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cesty navrhované na míru

Chcete poznat autentické Maroko s veškerým pohodlím, ale slovo „organizovaný zájezd“ vás téměř děsí? Není třeba, připravím vám dokonalý cestovatelský zážitek, aniž byste u toho přišli o vítr ve vlasech. Mám skvělý místní tým, rozsáhlé zkušenosti a cenné konexe po celém Maroku, a vy díky tomu získáte skutečně atraktivní program, který "bude ušitý na míru " přímo pro vás.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Treky a pobyty v marockých horách

Chcete prozkoumat marocké hory, údolí nedotčená civilizací a vesničky, ve kterých se zastavil čas? Spolu se sehraným týmem místních průvodců, mulařů a kuchařů pro vás připravíme trek přesně podle vašich představ. Sami se rozhodnete, kolik dní chcete trekovat, či jaké řeči by měl ovládat váš horský průvodce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V listopadu 2019 mi jedna moje spolucestovatelka – klientka dala upřímnou zpětnou vazbu: „Děláš skvělý cesty, ale jsi naprosto neviditelná. Googlovala jsem hodiny cesty po Maroku, průvodce po Maroku, a nikde jsem na tebe nenarazila. Kdyby mi někdo v cestovatelské skupině nedal tvůj kontakt, vůbec bychom tě neobjevili“ To byl moment, kdy jsem si uvědomila, že spoléhat na heslo „když je produkt dobrý, prodá se sám a bez reklamy“ je asi naivní a pokud chci svoji cestovku správně posunout, bude třeba se marketingu věnovat. Jenže jak na to? Prodávat, ještě ke všemu vlastní služby, mi bylo vždycky trochu protivný. Na odkaz kurzu PzP jsem tak klikla spíš ze zvědavosti. Vždyť jsem navíc vůbec nechtěla nabízet žádné online produkty. Líbil se mi ale nenásilný, výpravný a přesvědčivý styl prodejní stránky. Tak bych svůj marketing asi měla uchopit, pomyslela jsem si a kurz zaplatila. Rok na to můžu říct, že kurz splnil, co slíbil, a ještě daleko víc. Naučila jsem se spousta praktických technikálií. Co je však ještě důležitější, postupně si osvojuji nový způsob uvažování, jak k marketingu přistoupit, abych z něj měla dobrý pocit já i klienti. Hodně mě také motivovalo, že i během covidové krize, kdy se vůbec necestovalo, mi e-Book a články na Blogu získávaly nové kontakty a fanoušky. V neposlední řadě jsem poznala úžasně zajímavé projekty dalších plážovníků, u kterých si často říkám, klobouk dolů. Také ty mě inspirují se nadále zlepšovat se.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže