header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zatočte s celulitidou Kristýna Domincová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem expertka na celulitidu a pomáhám ženám k tomu, aby se cítily lépe ve svém těle a nemusely se v létě na koupališti stydět za svoji ”pomerančovou kůži” na stehnech. Ukazuji ženám cestu ke krásné a pružné pokožce s minimem celulitidy. Učím, jak skoncovat s celulitidou z pohodlí domova. Baví mě inspirovat ženy k tomu, aby se lépe staraly o svoji pokožkou, protože mám zkušenosti ze salonu, kde mi pod rukama prošly stovky žen s různými druhy celulitidy.

5 šokujících mýtů o celulitidě

Máte nejasno ohledně celulitidy? Chcete se dozvědět co celulitida doopravdy je? Vyskakují na vás samé mýty? Chcete se o celulitidě dozvědět více? Stáhněte si tento ebook zdarma a budete mít jasno
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zatoč s celulitidou

Představte si, že krásnou pokožku můžete mít i vy! Už letos v létě. Stačí se naučit pár postupů a mít informace na jednom uceleném místě a rozdíly na pokožce poznáte v zrcadle. Zaplesá peněženka a váš diář, protože vám přesně řeknu, co kdy dělat a nebudete muset vyhazovat peníze za drahé doplňky stravy, které nefungují. Pojďte objevit kouzlo EBOOKU zatočte s celulitidou. V tomto ebooku Vám předám nejen teoretický návod o celulitidě, ale hlavně praktické rady a tipy, které Vám ulehčí život a informace budete mít na jednom místě!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu podnikání z pláže jsem si konečně ujasnila téma digitálního produktu, který jsem chtěla už nějakou dobu vytvořit, ale byla jsem přehlcená z informací z internetu a neměla jsem jasný směr. Tahle investice se opravdu vyplatila:)) Do kurzu bych šla znovu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže