header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zamiluj si španělštinu Romana Makovská

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem jazykový nadšenec a vášnivá cestovatelka, která propadla kouzlu španělštiny. Na základě dlouholetých zkušeností sdílím se svými studenty v praxi ověřené způsoby, jak si ji pustit do života, aby mohli objevovat krásy hispánského světa na vlastní pěst.

Desatero pro začínající španělštináře

10 praktických tipů, jak se španělštinou začít a především vytrvat - praktické tipy, díky kterým se španělština stane součástí vašeho života a začne ho obohacovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pexeso pro začínající španělštináře

S pexesem si procvičíte 64 slovíček a frází, bez kterých se neobejdete. Učební pomůcka pro malé i velké španělštináře. K eBooku navíc získáte i nahrávku namluvenou rodilou Mexičankou, takže si osvojíte správnou výslovnost!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cestovatelské kartičky pro začínající španělštináře

Abyste si užili dovolenou i bez delegáta po ruce, nemusíte umět španělsky jako když bičem mrská. Zpočátku úplně postačí, když se naučíte nejdůležitější fráze, se kterými se můžete setkat. A přesně proto jsou tu Cestovatelské kartičky pro začínající španělštináře! Balíček obsahuje 110 vět, které vám na dovolené vytrhnout nejeden trn z paty, protože se naučíte reagovat například na letišti, v restauraci, ale i u lékaře nebo na výletě. Samozřejmě nechybí ani nahrávky od rodilé Mexičanky a pracovními listy, ve kterých si vše procvičíte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová základka mi rozhodně pomohla proměnit své nápady v hotové produkty, protože bez tohoto průvodce by mě všechny ty technikálie nejspíš odradily. Díky za polopatické návody! Velkou přidanou hodnotu tohoto kurzu vidím v komunitě lidí, kteří jsou ochotní si vzájemně pomoct, poradit, ale taky poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu. Díky PzP teď sdílím se stovkami lidí svou vášeň pro španělštinu a cestování na vlastní pěst, což mě neskutečně naplňuje. Pokud aspoň pár z nich překoná svůj strach, naučí se základy španělštiny a vycestuje bez agentury, moje práce má smysl.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže