header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zamiluj se do života Alexej Byček

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
„Zklidněte mysl a uspějte srdcem.“ Učím lidi pracovat s emocemi – jak se v běžném životě cítit šťastnější díky jednoduchým cvičením a uvědoměním. Můj srdcový projekt je kurz Zamiluj se do života, kterým prošlo přes 1 000 lidí. Původně jsem vystudovaný herec a divadelník, ale má cesta mě přivedla k osobnímu růstu. Se ženou Terezou Těšínskou jsme do toho šli „po hlavě“, prodali byt, přestěhovali se a začali úplně odznova. Stal jsem se koučem (certifikovaný life coach by Jack Canfield), chodil do všech možných výzev, a tak se stalo, že mezi mými prvními klienty byl mistr světa v šermu Jirka Beran, youtuber Tary nebo nositel ceny Thálie Radim Vizváry. Zároveň jsem tvořil online kurzy a vedl lidi v práci s emocemi – jak se snáz zbavit negativních a více rozvinout ty příjemné. To se nakonec stalo mou nejdůležitější činností: Ukazovat druhým, jak se za každých okolností cítit dobře. Jak získat nadhled a posunout se k životu, který mě baví. Tak vznikl i projekt Zamiluj se do života, který stále s láskou rozšiřuji a je mým největším úspěchem.

Meditace Sebevědomí

Pokud chcete posílit sebevědomí: - zvládnout situace, kterým se vyhýbáte, - být schopní riskovat, - dát sobě i druhým najevo, že jste dost dobří, - nebát se šéfa, partnera, publika, - cítit se dobře ve svém prostoru, pak je přesně pro vás tahle jedinečná meditace. Zapojil jsem do ní mocnou techniku, díky které se budete cítit líp a dostane se vám potřebné síly.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

No stress SUCCESS

Chytněte život do svých rukou – osvojte si 5 návyků nejúspěšnějších lidí. Je prokázané, že náš život ovládají především návyky, které dokážeme změnit, pokud se jim budeme věnovat aspoň 21 dní. V tomto e-booku se naučíte 5 nejdůležitější návyků, abyste v jakékoli životní situaci dokázali získat: svobodu, lásku, volný čas, větší příjmy, sebe. Vím, že slibuji hodně. A to je na tom kouzelné - stačí jít do návyků naplno a přestanete žít jen pro ostatní, začnete žít pro sebe!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zamiluj se do života – 3týdenní kurz

„Podívej se dovnitř sebe a napoj se na pramen radosti a sebelásky.“ S tímto kurzem dokážete odhodit léta nánosů a začít žít pro jediného člověka – pro sebe. Naučíte se vyrovnat s negativními emocemi a prožívat každý okamžik krásněji, silněji než kdy dřív. Během 3 intenzivních týdnů v něm získáte: 1. Vnitřní klid Naučíte se pocítit a rychle vracet k pocitu duševní pohody a už se nenecháte rozhodit tím, co se děje ve vašem okolí. 2. Radost a sebelásku Zapracujeme na zintenzivnění pocitu radosti ve vašem životě – aby vám i úplně běžné situace přinesly co nejvíc spokojenosti a životního naplnění. 3. Schopnost zvládat i nepříjemné stavy a emoce Naučíte se pracovat s negativními emocemi, dát jim průchod a pak se rychle posunout k příjemnějším pocitům. Zvládnete pak přijmout i to, co vás zraňuje, a dlouhodobě se začnete cítit mnohem líp. Tenhle kurz je tvořený srdcem, a to vám chci předat. Do osobních poznámek jsem si k němu napsal: „Nejradostnější online kurz Zamiluj se do života. Hluboká radost a láska do srdcí všech lidí. Schopnost jí cítit, žít a udržet – stále obnovovat.“ Pokud to s vámi rezonuje, jste vítáni.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Zamiluj se do života – roční kurz

Pro vás, kdo chcete plně proměnit svůj život, jsme s mou ženou, duchovní průvodkyní Terezou Těšínskou, vytvořili roční kurz, kde každý týden najdete novou inspiraci a praktický postup, každý měsíc jedinečné téma, a ve skupině podobně naladěných lidí získáte podporu, aby rok 2021 mohl být vaším dosud nejlepším. Spolu se zaměříme na práci s emocemi, harmonizaci těla i duše a s Terezou plně projevíte své ženství. Naladíte se na svou jedinečnou Cestu, kterou budete vědomě tvořit. Celý tento kurz je bezpečným prostorem, kde během roku proměníš svůj život k nepoznání. Je to TVÁ CESTA LÁSKY, tvá cesta „k úsměvu Buddhy“, a máš ji na dlani.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže (od základky přes střední až po vysokou) byly mou vstupenkou do online podnikání a k celému mému osobnímu růstu. Sice jsem se o to vše zajímal už předtím, ale tohle bylo výzvou k praxi. Neříkám, že to vždycky bylo jednoduché, někdy vůbec ne. Ale Stániny kurzy jsou zkoncipované tak, že jsem vždycky našel potřebnou radu a právě ty způsoby, které jsem potřeboval, abych nakonec uspěl. Abych se dnes živil už jen online podnikáním – v oboru, ve kterém jsem na začátku Podnikání z pláže sám začínal. Najednou mám kolem sebe stovky a tisíce lidí, kteří mi v tom, co dělám, důvěřují, kterým pomáhám, a navíc to krásně živí celou naši rodinu. Online podnikání je skutečně možnost, jak dojít ke svobodě – jak dělat to, co milujete, dostat to k lidem, mít z toho příjmy a žít svobodný životní styl. A pro mě jsou v tomhle Stáňa s Jirkou těmi nejlepšími průvodci, které můžu jen doporučit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže