header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zahraduše Vladimíra Zítková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada
Absolvované kurzy
Mým posláním je inspirovat lidi kolem sebe k vytvoření krásného, bujného a energického prostředí v jejich zahradách. Věřím, že pokud budeme žít v souladu a respektu k přírodě, odmění nás svou nekonečnou energií a svými plody.

Rozzařte svůj balkón

Inspirativní ebook s méně známými druhy květin, které si můžete vysadit na váš balkón a vytvořit si tak klidné místo odpočinku, plné vůně, krásy a spokojeného bzučení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jarní tipník

V tomto mini tipníku naleznete inspiraci pro jarní květinovou výsadbu, díky které můžete brzy očekávat příval pestrobarevných kvítků na vašem záhoncích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky projektu Podnikání z Pláže jsem se odhodlala sdílet své poslání navracet zahrady do kontaktu s přírodou a tvořit tak fungující ekosystémy, díky kterým bude na zahradách dostatek hojnosti a krásné energie.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže