header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zahrádka Dubečno Jana Krymová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana a mojí vášní je venkovská zahrádka a péče o ni. Po letech různých zkušeností jsem dospěla k přístupu, který nazývám „Vědomé pěstování“. Jeho nosnými principy jsou jednoduchost, myšlení v souvislostech, pěstování bez chemie v souladu s přírodou, ale i v souladu se sebou sama. Je to koncept, který má vést k co nejsnadnějšímu a nejpřirozenějšímu způsobu, jak zúrodnit zahradu a jak využít všechny její zdroje. Má vést k radosti z tvoření a k větší soběstačnosti. A tak se věnuji nejen pěstování zeleniny, ale i výsadbě ovocných stromů a keřů, různým druhům trvalek a bylin. Snažím se o pestrý výběr rostlin a plodin, ale zároveň kladu důraz na plodiny, jejichž výsadba a péče o ně znamená minimální úsilí, a přitom vede k maximálnímu využití. Věnuji se i zpracování plodin a tvoření zásob. Přebytečné výpěstky putují do spíže, do které nejraději zavařuji, suším a nakládám.

5 strategií vědomé zahradnice aneb co na zahradě dělat nemusíte

V eBooku se seznámíte s konceptem VĚDOMÉHO PĚSTOVÁNÍ a dozvíte se, co pomáhá zúrodnit půdu, jakým běžným činnostem se na zahradě můžete vyhnout a co tím získáte pro Vaši zahradu a především pro sebe. Dozvíte se, k čemu je dobré mulčování, proč se vyhýbat rytí záhonů nebo třeba čím podpořit pěstování bez chemie.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 kroků k naplánování Vaší zahrady aneb jak poznám co a kam vysadit

Tento eBook obsahuje 5 základních kroků, které si potřebujete osvojit, abyste o výsadbě nebo plánování zahrady přemýšleli správně. Spíše než návod, JAK NĚCO UDĚLAT, je to pozvánka a inspirace k tomu, JAK K PLÁNOVÁNÍ A ZAHRADĚ PŘISTUPOVAT. Po přečtení eBooku budete vědět, podle čeho se rozhodovat, co a kam nejlépe ve své zahradě vysadit nebo umístit, a Vaše plánování zahrady dostane jasnější obrysy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Základní vytrvalé bylinky do vaší zahrady i kuchyně

Jedná se o minipříručku určenou spíše pro pěstitele začátečníky, ale může být zdrojem inspirace i pro "mírně pokročilé". Seznámím vás v ní s deseti nenáročnými bylinkami, a vy si na základě uvedených informací vyberete ty, které se budou hodit do vaší zahrady a ze kterých budete mít největší užitek. K tomuto účelu obdržíte spolu s příručkou i pracovní listy, které vás povedou krok za krokem. Zároveň budete vybaveni různými typy i recepty, jak Naučte se pěstovat 10 nenáročných bylinek, bez kterých se neobejdete!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Rozmazlovadlo: sada čtyř skleněných pilníků

Dala jsem si za cíl nabídnout svým klientkám předmět - tzv. rozmazlovadlo, který by jim připomínal, jak důležité je pečovat nejen o zahrádku, ale taky o sebe, o své ruce a nohy. A tak vznikla ručně malovaná a kamínky zdobená Sada 4 skleněných pilníků, která byla vytvořena přímo pro Zahrádku Dubečno. Dva ze čtyř pilníků jsou antibakteriální a ze zadní strany popsané mantrami, které podporují sebelásku a sebepéči.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz mi umožnil vytvořit si své "podnikání ze záhonu", které mi vzniká pod rukama sice pomalu, ale jistě. Zahrada i podnikání je nikdy nekončící proces učení se a objevování a oboje mě nesmírně baví. Zároveň mě účast v kurzu nutí ptát se sebe sama kdo jsem, co chci tvořit a jakým způsobem to chci tvořit, a to i ve chvílích, kdy mám pocit, že už to dávno vím. Jsem za tento seberozvojový přesah velmi vděčná!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže