header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Chaloupka Dubečno Jana Krymová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana Krymová a jsem průvodkyní chalupářek i chalupářů na jejich cestě za útulnou chalupou i zahradou. Pěstuji, sklízím, vařím a zavařuji, ale také buduji, řežu, obkládám, natírám, renovuji. Chalupaření je tvůrčí proces, ve kterém je každá trocha inspirace k nezaplacení. A pokud řešíte, jak kolem sebe vybudovat krásný prostor, ve kterém se budete cítit dobře, a zároveň jak využít potenciál své zahrádky k vytvoření různých dobrot, jste na mém webu správně.

CHALUPÁŘSKÝ FERMAN

Jedná se o měsíční plánovací kalendář na rok 2024 sestavený tak, abyste při svém chalupaření už na nic nezapomněli a práce na zahradě, v chalupě i tvoření do spíže měli smysluplně naplánované. Současně může kalendář sloužit jako inspirace pro víkendové pobyty na chalupě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Základní vytrvalé bylinky do vaší zahrady i kuchyně

Jedná se o minipříručku určenou spíše pro pěstitele začátečníky, kteří zakládají svoji bylinkovou zahrádku. Provede vás výběrem 10 základních bylinek, jejich pěstováním a hlavně i tipy na jejich zpracování, protože vypěstováním rostlin to všechno teprve začíná. Aby šlo všechno snáz, obdržíte spolu s příručkou i pracovní listy, které vás povedou krok za krokem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

RAJČATOVÝ MANUÁL

PRŮVODCE PĚSTOVÁNÍM RAJČAT OD SEMÍNKA AŽ PO SKLIZEŇ Začátky nemusí být těžké, když víte, co, kdy a jak máte udělat, abyste sklízeli voňavá rajčátka po celé léto. Příručka vám poradí s výběrem odrůdy, pěstováním, nezbytnou péčí o rostliny a s prevencí proti chorobám. Součástí manuálu je více jak tříhodinový online kurz. Návodná videa vám pomohou uvést informace z manuálu do praxe.
Typ produktu: online kurz
Kurz mi umožnil vytvořit si své "podnikání ze záhonu", které mi vzniká pod rukama sice pomalu, ale jistě. Zahrada i podnikání je nikdy nekončící proces učení se a objevování a oboje mě nesmírně baví. Zároveň mě účast v kurzu nutí ptát se sebe sama kdo jsem, co chci tvořit a jakým způsobem to chci tvořit, a to i ve chvílích, kdy mám pocit, že už to dávno vím. Jsem za tento seberozvojový přesah velmi vděčná!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže