header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Za vším hledej sebe Petra Šimková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem profesně i osobnostně růst Od roku 2002 jsem vytvořila přes 60 témat seminářů (témata připravuji na míru) pro více než 110 klientů, zrealizovala přes 800 tréninků, kterými prošlo přes 8 500 účastníků. Facilituji/moderuji/koučuji skupinové tvůrčí i řešitelské workshopy, např. focus group hledající řešení na zlepšení spokojenosti zaměstnanců (na základě průzkumů) apod. Cílem takových workshopů bývá např. vyřešit stávající problémy, najít různá řešení, vytvořit něco nového atp. Individuálně koučuji zejména manažery s cílem co nejlépe zvládat svou roli a pozici, např. zlepšit vedení lidí v týmu, osobní efektivitu, komunikaci s kolegy apod. Kombinuji prezenční semináře s on-line vzděláváním, vytvářím on-line doplňkové tréninky na míru tématu i cílové skupině. Zvyšuje se tak účinek zavedení nového do praxe. Tréninkové semináře a programy realizuji např. pro společnosti jako Generali Česká pojišťovna, Sberbank, Ricardo, Albert, BILLA, Knorr-Bremse, Bosch Diesel, Jablotron Security, CS Cargo Slovakia a další. Jsem autorkou osobnostně rozvojového BLOGu, e-booků a MP3 nahrávek, které využívám v některých seminářích (např. emoční inteligence, stress a time managementu), aby si účastníci přímo prožili prezentované mentální techniky. Moderuji konference, eventy a společenské akce. K moderování jsem se dostala během studia na vysoké škole i po něm. Vyučovala jsem v taneční škole mládež i dospělé a začala jsem moderovat reprezentační a maturitní plesy. Právě moderování dalo základ mým prvním seminářům soft skills, které se týkaly právě prezentačních dovedností.

3 tipy, jak okamžitě najít a ušetřit čas

E-kniha, která vám odpoví na otázku, jak ušetřit více času a přesto být efektivní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 + 3 tipy pro vaše úspěšné prezentace

PDF, pomocí kterého budete umět vytvářet jednoduché prezentace, podáte profesionální výkon a zdokonalíte svá vystoupení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

1 technika, která vám pomůže rozhodnout se v důležité situaci

Seznamte se a naučte se používat jedinečnou techniku pro vaše rozhodování.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Za vším hledej sebe

KOMPLETNÍ a PROVĚŘENÝ manuál, který vás krok po kroku povede k vašemu cíli. Obsahuje CVIČENÍ, která vám pomohou si promyslet SVŮJ VLASTNÍ postup. Když je poctivě uděláte, budete se posouvat vpřed a nakonec dojdete do cíle. Stačí, když se e-bookem necháte vést.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pětikrok pro zacházení se spouštěči negativních emocí

MP3 nahrávka, která vám pomůže nastavit vlastní způsob žádoucích reakcí na složité a nepříjemné situace. Naše žádoucí reakce na vypjaté situace jsou součástí emoční inteligence, která má v lidské společnosti daleko větší váhu než IQ.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Relaxace pro uvolnění napětí

Relaxační nahrávka, pomocí které snížíte své napětí a přinesete do svého života více klidu. Při pravidelném poslouchání snížíte prožívání stresu na minimum.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Imaginace pro zmírnění stresu

Audio nahrávka, která zatočí se stresem, který prožíváte. Po jejím poslechu získáte nad stresem moc a budete schopni ho daleko snadněji zmírňovat, ať jste v jakékoliv situaci.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro posílení sebedůvěry

Někdy nezvládáme své reakce při komunikaci se "složitými" lidmi a neumíme si pomoci. Tato audio nahrávka vám pomůže se zastavit, podívat se na takové situace z nadhledu a naučí vás postup, jak reagovat na nepříjemné lidi v klidu a žádoucím způsobem.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem všechny plážové kurzy, i když jsem v té době měla vlastní podnikání. Chtěla jsem se naučit další rozměr - online rozměr. V kurzech jsem se naučila strategicky přemýšlet nad svým tématem, nad cílovou skupinou, a také daleko více podnikatelsky. Díky kurzům jsem si vytvořila řadu magnetů zdarma, ale i placených produktů, které mimo jiné používám během svých seminářů a workshopů, dále jsem se naučila vytvářet online kurzy, které v dnešní době vytvářím jako doplňkový program pro své prezenční semináře a tréninky. Naučila jsem se fungovat online, nebát se být vidět. Když jsem začala být vidět, moje podnikání nabralo na obrátkách a rok co rok se mi zvedají příjmy. A to "jen" tím, že jsem začala publikovat články a dávat o sobě vědět na těch správných místech. Ano, stojí to čas a námahu, ale když víte, jak na to, je to daleko snazší.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže