header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Vědomá cesta životem Jirka Souček

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Věnuji se vědomé práci se strachem a příčinám, které strach spouští. Využívám k tomu meditační, vizualizační a prožitkové techniky. Pomáhám lidem (znovu) objevit vlastní sebehodnotu, posílit sebevědomí a najít životní rovnováhu.

„Jak ihned začít dělat věci, kterých se bojím, aneb krok za krokem k většímu sebevědomí“

V eBooku se dozvíte, jak začít dělat věci, kterých se bojíte a jak se svým strachem pracovat vědomě, chytře a s nadhledem. Obsahuje účinné techniky, díky kterým se budete moci se vztyčenou hlavou podívat svému strachu do očí, změnit k němu svůj dosavadní postoj, využít jej ve svůj prospěch a posílit své sebevědomí. Žádné povídačky - rovnou do akce :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

„9 kroků k návratu k vlastní sebehodnotě aneb když o sobě (stále) pochybujete a srovnáváte se s ostatními“

Obsah tohoto eBooku vystihuje jeho název. Čtenářovi nabízí 9 konkrétních technik, díky kterým se vydá na cestu k objevení vlastní sebehodnoty, sebevědomí a tak potřebné sebedůvěry. Ke všem 9 technikám jsou k dispozici pracovní listy, které čtenářovi pomohou z vědomé práce s eBookem vytěžit maximum. Součástí eBooku jsou bonusy v podobě 4 akčních technik a 4 technik pro rychlou pomoc. Vše uzavírá dárek v podobě Koláče vlastní sebehodnoty. Více o eBooku najdete v odkazu na stránku, která je obsahu přímo věnovaná.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže je pro mě velmi důležitou etapou mého života. Umožnil mi zhmotnit mé 15leté zkušenosti a dostat je mezi lidi. Krok po kroku a pod úžasným metodickým vedením Stáni Stiborové jsem se naučil, jak vytvořit web, blog, jak psát články, jak tvořit placené a neplacené produkty, jak nastavit automatickou mailovou komunikaci se zákazníky a jak si postupně vytvořit automatické procesy, které dávají podnikání důležitou esenci a do jisté míry kouzlo zastupitelnosti, když je zrovna na dovolené :). V kurzu Podnikání z pláže jsem absolvoval „Základku“, která mě tak nadchla, že jsem se přihásil na pokračující kurz „Plážová střední“, kde se učí pokročilejší techniky. Už se na to moc těším. Kurz doporučuji naprosto všem lidem, kteří mají touhu se něčemu dlouhodobě věnovat a potřebují k tomu všechny ty online nástroje a neví, jak na to. Kurz obsahuje, co má, a za zlomek ceny oproti tomu, jakou hodnotu přináší. Ke každému ročníku je „plážovník“ součástí FB skupiny, která je obrovským hnacím motorem a místem, kde vždy najdete podporu, když potřebujete pomoct. Jirka
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže