header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Umění pěstování života Erik Palko

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Ve své praxi spojuji prastaré učení čínské medicíny s poznatky medicíny moderní. Přes vědomý pohyb a dotek učím své klienty, jak mohou tím, že procítí a poznají své tělo, žít zdravější a radostnější život.

Deset tipů pro podzim, plíce a imunitu z pohledu čínské medicíny

Přestaňte dělat chyby, které vám oslabují imunitu. Podzim nemusíte promarodit. Naopak můžete položit pevné základy svého zdraví na celou zimu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 tipů, jak přežít jaro ve zdraví podle čínské medicíny

Jaro je klíčovým obdobím, důležitým začátkem pro všechny ostatní roční období. Můžete „opravit“ chyby minulých let. Nasměrovat své zdraví novým lepším směrem. Přečtěte si, co dělat, a naopak nedělat, abyste byli po celý rok zdraví a silní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak získat zdraví a energii pro život, jaký chcete skutečně žít

Změnou jediného návyku získáte opravdovou energii, kterou Vám žádné kafe nikdy nedá. Stáhněte si e-book zdarma a začněte tankovat skutečnou energii už dnes!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Deset tipů, jak přežít zimu ve zdraví podle čínské medicíny

Přestaňte dělat chyby, které vám oslabují imunitu. Zimu nemusíte promarodit. Naopak můžete položit pevné základy svého zdraví na celý následující rok.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Umění pěstování života

Je možné znovu získat energii, která vám pomůže vrátit pohodu a zdraví, abyste se znovu cítili silní a mohli mít ze života radost. Je skvělé mít znovu energii a znovu být sami sebou nejen proto, abyste zvládli to, co musíte, ale aby vám zbyla síla i na to, co vás skutečně baví. Cítit se zase ve svém těle dobře, zbavit se únavy, podráždění, bolestí, trávicích problémů a zimu si užít, ne promarodit. Za mnoho let praxe jsem si ověřil na vlastní kůži, ale i na kůži mých klientů, že starobylé praktiky vycházející z čínské medicíny OPRAVDU FUNGUJÍ a jsou tady oprávněně už stovky a některé i tisíce let. Je to to nejlepší, co jsem za celou svoji terapeutickou praxi objevil. Dokážou doplnit energii, a tím vrátit zdraví, sílu, chuť a radost ze života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cvičení čchi kung proti stresu

Naučím vás, jak pomocí tisíců let ověřených metod tradiční čínské medicíny ze sebe setřást následky stresu, jak se znovu volně nadechnout, získat zpátky sílu nejen na každodenní povinnosti, ale i na to, co vám dělá radost. Co se naučíte? Naučíte se, jak se zbavit fyzického i psychického napětí způsobeného stresem. Pomocí tisíciletími ověřených cvičení rozproudíte svoji energii a znovu se obrazně i doslova nadechnete. Doplníte své vyčerpané energetické rezervy. A věřte mi, že s plnou nádrží energie jde hned všechno líp. S dostatkem správně proudící energie budete silnější, klidnější a vyrovnanější. Bude se vám líp spát, trávit, tvořit a radovat ze života.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Cvičení pro silnou imunitu a pevné zdraví

Už jste vyzkoušeli všechny možné i nemožné lektvary a posilovače imunity. Když slyšíte od někoho: „Zkus echinaceu,“ akorát se vám zvedá krevní tlak. Protože víte, že na vás prostě nefunguje. Stejně jako ostatní „zaručené“ recepty. Vím, že je z toho cesta ven. A rád se s vámi o ni podělím. Připravil jsem pro vás skutečně účinné cvičení, díky kterému získáte silnou imunitu a už nikdy nebudete muset celou zimu promarodit.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Přinesl mi možnost podnikat online. Možnost oslovit mnohem víc lidí, než bych zvládl ve své ordinaci. Možnost dělat to, co mě opravdu naplňuje. :) Zcela upřímně, je to jedna z nejlepších investic v mém životě. A to nejen finančních. Díky kurzu Podnikání z pláže jsem se přiblížil mnohem blíž k tomu, co chci v životě skutečně dělat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže