header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Work Love Enjoy Simona Dosedělová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám najít cestu z ne-času, ze života, ve kterém nestíháte a nemáte čas. Jsem koučka a autorka sebekoučovacího online kurzu Čas na život. V rámci individuálního koučinku pracuji převážně s lidmi, kteří cítí, že jsou příliš vytížení a hledají rovnováhu mezi prací a osobním životem. Často v jejich životech nahlížíme témata jako je smysl, hodnoty, láska, důvěra, odvaha, naděje, klid, úcta, morálka, pravda, svoboda. Cílem naší spolupráce bývá najít cestu k radostnému a smysluplnému životu a ke schopnosti vytvářet a udržovat mezilidské vztahy, kterým nechybí pochopení a laskavost. Z vlastní zkušenosti i z praxe ale taky vím, že často nejdřív hledáme řešení a odpovědi po vlastní ose, než si řekneme: "možná by to bylo fajn s někým probrat". Proto se věnuji také oblasti sebekoučování. Vysvětluji co to je, jak k sebekoučování ideálně přistupovat, k čemu jsou takové schopnosti v životě užitečné, i jaká úskalí obnáší snaha vyřešit si všechno sám.

MINIKOUČ do kapsy

Pokud se potřebujete vrátit do rovnováhy, tento e-book vám pomůže upevnit sebevědomí, neztrácet půdu pod nohama a být svobodní ve svých rozhodnutích. Osvojíte si užitečné nástroje, díky kterým se zbavíte pochybností a najdete svůj silný, rozhodný hlas. Poznáte své vnitřní opěrné body a přestanete vycházet vstříc tam, kde to není potřeba.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Úvod do sebekoučování (online lekce + pracovní list)

Lekce vám odpoví na otázky: Jde vůbec koučovat sám sebe? Jak aplikovat sebekoučovací přístup do života? Jak fungují rady a otázky? Jaké komplikace vás na cestě sebekoučování mohou potkat? Jaké jsou 3 principy sebekoučování? Dostanete taky: 3 tipy, jak si proces usnadnit a zpříjemnit 1 sebekoučovací úkol vč. pracovního listu a 2 bonusová překvapení :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Čas na život

Seriál, který vás provede světem sebekoučovacích metod. Naučí vás používat nástroje pro práci s vlastní myslí, emocemi, energií i časem, díky kterým realizujete změny, které ve svém životě potřebujete. Jaké by to bylo, už nikdy nevyslovit větu: "Nemám čas! Nestíhám!" Jaké by to bylo, už nikdy nevěnovat čas něčemu, co reálně nechcete? Jaké by to bylo, nedávat sami sebe a své potřeby na poslední místo? Nahlédněte do svého vnitřního světa, překonejte limity, které vás brzdí a zahoďte stará přesvědčení. V 6 přehledných lekcích se naučíte, jak být v kontaktu sami se sebou a otevřeně komunikovat, co potřebujete. I díky tomu se zbavíte problémů, které vám komplikují cestu k pracovním úspěchům a spokojeným vztahům a v dobrém rozmaru a s větším klidem zvládnete stresové situace, kterým jste dennodenně vystaveni. Víc informací o seriálu dostanete pod odkazem níže.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Projekt Podnikání z pláže mi představil nekonečné možnosti, které online podnikání nabízí, naučil mě pracovat s velkým množstvím nástrojů a postavil přede mě spoustu výzev. Kurz plážové základky jsem absolvovala v roce 2016 a od té doby z něj stále čerpám. Jsem Sťáně a celému týmu moc vděčná, že projekt existuje a co nám všem zpřístupňuje za svět. Neustálý pohyb v online prostředí mi ale taky jako vedlejší produkt nabídl další úroveň sebepoznání. Díky všem online zkušenostem jsem si ujasnila, že mým cílem není podnikání online, ale že online svět je pro mě skvělým nástrojem, jak být v kontaktu se svými klienty a udržovat kontakt a spolupráci offline.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže