header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Čas na život Simona Dosedělová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Koučka, lektorka soft skills. Soustředím pozornost na otázky životního smyslu, vztahy, komunikaci. Pomáhám dosáhnout vnitřní celistvosti a síly a najít čas na život. Propojuji klasické koučovací metody a jungovskou typologii osobnosti. Cílem naší spolupráce bývá najít cestu k radostnému a smysluplnému životu a ke schopnosti vytvářet a udržovat mezilidské vztahy, kterým nechybí pochopení a laskavost.

Myšlenková mapa

Co můžete udělat pro to, abyste do života pozvali víc smyslu a radosti? Uspořádejte si myšlenky, získejte nadhled, odstup a poraďte si s tím, co se zdá neřešitelné.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

MINIKOUČ do kapsy

Pokud se ještě necítíte na to, postavit se tváří v tvář náročným situacím při individuálním koučování, udělejte první, malý krok laskavě vůči sobě s Minikoučem do kapsy. Pomůže vám ujasnit kdo jste a kam směřujete. Uvnitř najdete teorii i praktické příklady a koučovací otázky a cvičení, díky kterým rozkryjete, co vám nedovoluje rozhodovat se svobodně. Odhalíte své silné stránky a zjistíte, že si můžete dovolit být zvědaví, kreativní, odvážní a zůstat u toho autentičtí. Minikouč vám pomůže - ujasnit, co řídí vaše kroky a rozeznat co je v dané chvíli potřeba udělat, - postavit se sami za sebe a dát jasně najevo, co je a co není v pořádku, - upevnit sebevědomí, zahodit pochybnosti a získat zpátky úsměv.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Projekt Podnikání z pláže mi představil nekonečné možnosti, které online podnikání nabízí, naučil mě pracovat s velkým množstvím nástrojů a postavil přede mě spoustu výzev. Kurz plážové základky jsem absolvovala v roce 2016 a od té doby z něj stále čerpám. Jsem Sťáně a celému týmu moc vděčná, že projekt existuje a co nám všem zpřístupňuje za svět. Neustálý pohyb v online prostředí mi ale taky jako vedlejší produkt nabídl další úroveň sebepoznání. Díky všem online zkušenostem jsem si ujasnila, že mým cílem není podnikání online, ale že online svět je pro mě skvělým nástrojem, jak být v kontaktu se svými klienty a udržovat kontakt a spolupráci offline.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže