header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

When wedding is coming Markéta Dvořáková, Šárka Kadidlová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Když se spojí dvě kreativní duše se smyslem pro detail a jedinečnost a zahalí se do tónů sněhobílého závoje, může vzniknout jen jedno – dokonalá svatba. Jsme kamarádky, které spojily své síly a s lehkostí provází budoucí novomanžele světem plánování a organizování svatby od prvních krůčků až po samotné rozkrojení svatebního dortu.

9 tipů, jak na plánování svatby s lehkostí

Jde o jednoduchého a přehledného průvodce, který usnadní plánování svatební dne. Obsahuje spoustu cenných rad, tipů a inspirace, namotivuje k zařizování jednotlivých kroků, které se svatbou souvisí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz nám dodal odvahu potřebnou k zahájení naší společné cesty vedoucí ke splněnému snu. Namotivoval nás, abychom se pustily do plnění jednotlivých kroků, abychom vytrvaly a nevzdávaly se hned při prvním zaškobrtnutí. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže